Morderstwo - interpretacja snu

Morderstwo symbolizuje raptowne zamknięcie pewnego rozdziału życia. W odniesieniu do własnego życia morderstwo symbolizuje nieszczęście innej osoby, które może przynieść Ci korzyści.

Jeżeli bierzesz udział w morderstwie, to znak, że wykorzystasz czyjąś trudną sytuację do własnych egoistycznych celów.

Gdy widzisz we śnie morderstwo czeka Cię niespodziewane szczęście.

Morderca z zakrwawionymi rękoma to znak że musisz sam radzić sobie z własnymi problemami.

Gdy to Ty jesteś mordercą we śnie, nie powinieneś dłużej tłumić swoich emocji, a zamiast tego wyjawić wreszcie prawdę.

Jeżeli zaatakuje Cię we śnie morderca, pamiętaj, że w życiu nie zawsze się wygrywa.

Gdy padniesz jego ofiarą, to znak, że ktoś zrobi dobry interes na Twojej krzywdzie.

Sny o morderstwie mogą być także snami proroczymi, wyjaśniającymi przebieg, motyw i sprawcę autentycznego zabójstwa.


  bogusia

  Lipiec 13, 2013

  sniło mi się ze niby bliska osoba zabiła mnie lub moją córke ale nie poznałam jej ani siebie widziałam osobe ze strzałą w głowie na sercu i ramionach ale nie wiem kto to był tylko wiem że kobieta

  DominikaCzr

  Styczeń 9, 2014

  Miałam bardzo dziwny sen aż obudziłam się o 3 w nocy i nie mogłam już zasnąć. Śniło mi się że przebywałam z 2 osobami w tym domu niby leżałam na podłodze i usłyszałam jakieś kroki zobaczyłam jakąś starszą grubą kobietę z bliznami na twarzy i w różowej koszuli nocnej . Szybko pobiegłam do jakiegoś pokoju bo jakiś mężczyzna mnie gonił i zobaczyłam młodą dziewczynę brunetkę o długich włosach w tym pokoju na łóżku zamordowaną cała we krwi i cała pocięta jakby nożem . chciałam zapalić światło w tym pokoju ale chyba prądu lub żarówki nie było i nie widziałam nic zobaczyłam w korytarzu tą kobietę jak na mnie się patrzy ręce we krwi koszula również i ten jej ohydny wzrok na mnie zobaczyłam w drzwiach klucze wzięłam je jakby do obrony zeby uciec . zaczęłam biec w jej stronę w jakimś momencie rzuciła się we mnie a ja jej kilka krotnie wbiłam te klucze w jej twarz a jej skóra jakby się odradzała i nie było śladu jakbym jej wbijała cokolwiek . wyrwałam się jej i i z ta 2 ludzi w stronę rzeki pobiegliśmy . w jakimś momencie błądziliśmy po lesie i zobaczyłam grupkę znajomych mi osób zaczęliśmy iść i zobaczyliśmy jakiś dom duży na jakiś mur czy co to było weszłam z nimi i z góry przypomniałam sobie właśnie to ten sam dom i zobaczyłam ta dziewczynę jak ta stara kobieta ją goni . a ja na tej górze miałam lęki ze spadnę aż wymiotowałam bo żadnej tam barierki nie było i w którymś momencie zobaczyłam ze ta kobieta się wspina na tą gore co ja byłam i się w tym momencie obudziłam….

   Anonim

   Kwiecień 12, 2015

   To teściowa

  Zuza

  Wrzesień 7, 2014

  Dziś miałam przerażający (bynajmniej mnie ) sen.Śniło mi się że mój były,z którym rozstałam się ponad 2 lata temu,wrócił do mnie.Był bardzo opiekuńczy,przytulał mnie,dbał,jak nigdy przedtem..Staliśmy na jakimś tarasie z jego kolegą,gdy ten w pewnym momencie wyciągnłą nóż i chciał mnie nim dźgnąć.Zaczęłam uciekać,ale mój były starał się mnie obronic.Co to może oznaczać ?

  Bogusia

  Grudzień 10, 2014

  dzis mialam taki sen ze uciekalam przed mordercą w rrku mial siekiere a pozniej z nim rozmawialam i ale nie znam jego twarzy i wtedy sie obudzilam .

  Kamila

  Kwiecień 20, 2015

  miałam dzisś dziwny sen. Dwoje zawodowych morderców próbowało mnie zabić, broniłam się i w efekcie oboje dźgnełam kródkim nożem (specjalnym dla zabujców) i to w dobre miejsca. Oni wiedzieli, że nic im nie pomoże, że umieraja więc wyszli a ja musiałam sprzątać w salonie rozpryski krwi (krople).

  krew

  Kwiecień 27, 2015

  Ja mam codziennie taki sam sen… Moja matka wbija mi zawsze nóż w serce, a kiedy upadam na ziemie ona się głośno śmieje i patrzy z wielkim uśmiechem jak konam.

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz