Ojciec - interpretacja snu

Ojciec będący motywem w snach dziewcząt i kobiet symbolizuje elementy męskie w ich psychice. Często sen o ojcu wyraża szczególny szacunek dla nauczycieli, duchownych, wychowawców. U mężczyzn sen taki, jest to rozrachunek z narzuconymi albo wymuszonymi – a tym samym uciążliwymi – zasadami, nakazami, wymaganiami.

Własny, żyjący ojciec widziany we śnie przepowiada, że zamierzasz sprowadzić na rodzinę hańbę i sen ten wzywa Cię do opamiętania się. Gdy z nim rozmawiasz, masz duże szanse na osiągniecie sukcesu, uważaj abyś jej nie zmarnował.

Gdy Twój ojciec każe Cię we śnie, to znak, że denerwuje Cię, gdy inni Ciebie pouczają.

Zmarły ojciec pojawiający się we śnie oznacza nieoczekiwaną radość lub pomoc.

Jeżeli we śnie zabijasz własnego ojca, to wróżba szczęśliwego życia.

Gdy we śnie zostajesz ojcem, czekają Cię nieoczekiwane zmiany, których nie planowałeś.

Gdy jesteś ojcem we śnie to znak, że boisz się odpowiedzialności, ale nie musisz się obawiać na pewno dasz sobie radę.


  aga

  Sierpień 24, 2013

  Snił mi się mój zmarły Tato.Zszywałam mu jakąś ranę na twarzy, był smutny. A może to były usta? Nie pamiętam dokładnie, pamiętam,że prosiłam Go,aby teraz nie mówił nic, bo rana się rozejdzie.

  len

  Sierpień 21, 2014

  dzisiaj snil mi sie moj zmarly tata: czekalismy na niego z pracy, dlugo nie przychodzil ale po jakims czasie przyszedl z malinami, i przyprowadzil konie. Wczesniej snilo mi sie ze pocielam koldre, by wziac ja dla siebie i meza.
  Ciekawe co oznacza to wszystko, moj zmarly 4 lata temu tata jeszcze nigdy nie snil mi sie tak czasto… wczoraj snil mi sie ze układa siano :)zawsze jednak, taki nieobecny,spokojny, jakby w letargu…
  Milo widziec we snie ojca szkoda ze go juz nie ma z nami byl prawdziwym dobrym czlwoiekiem bardzo pracowitym ….

  Eliza

  Październik 14, 2014

  Śnił mi się mój tata, nie żyjący od ponad 5 lat. rozmawiałam z nim o kimś , kogo nie znał, ja natomiast znałam jego syna i dziwiłam się, że tata go nie zna, wszak we śnie ten człowiek mieszkał od taty ok. 4 km, a na wsi wszyscy się znają. W rzeczywistości ja znam jego syna, ale on mieszka blisko mnie, pamiętam go ze szkoły średniej, ale nigdy z nim nie rozmawiałam, znajomość z widzenia.Natomiast my oboje widzieliśmy tablicę z nazwiskiem tego pana- nagrobną, stała na jakimś placu, a tak naprawdę nie wiem czy ojciec tego pana żyje. Co to znaczy?

  Agnieszka

  Luty 27, 2015

  Śnił mi się mój kochany tata w marcu będzie rok,a mnie go bardzo brakuje ciagle płacze po nocach ,tak zanim tesknie ,a najbardziej moja mama jest załamana ,a to wszystko przez wine lekarzy ,bo spaprali operacje ,mógł bys dzisiaj z nami a go niema .mieszkam 15km od mojej mamy ale kiedy jestem uniej to jade na cmentarz ,atam poprostu płacze bo go tak kochalam a on swoje wnuki ,ciagle mi się sni jak leży w trumnie ma oczy zamkniete a ja na niego pacze ,albo on umiera leży na uszku ,paczy sięna mnie a ja się modle.

  magda

  Sierpień 18, 2015

  Śniło mi się że podczas rozmowy z moją mamą ona powiedziała ze mój ojciec który już nie żyje kilka lat tak naprawdę nie jest moim ojcem powiedziala również imię prawdziwego ojca.Co taki sen może oznaczac.

  Halina

  Październik 4, 2015

  „Gdy twój ojciec każe cię we śnie” – karze, kara.

  Danuta

  Październik 28, 2015

  Mój ojciec nie żyje 27 lat ,zeszłej nocy przyszedł do mnie we śnie , dał mi pęk kluczy i kazał mi iść do stodoły coś znaleźć trzymałam te klucze w lewej dłoni nie puszczając. Pytam-,,Tato co mam znaleźć,pieniądze ? Odpowiada -Nie. Po tym obudziłam się bo mąż mnie obudził i dalej nie wiem co mam zrobić co mi chciał przekazać .Właściwie robimy porządki tam i kazał mi coś znaleźć żeby tego czegoś nikt inny nie znalazł ,co to oznacza …pomóżcie

  Anonim

  Październik 28, 2015

  Mój ojciec nie żyje 27 lat ,zeszłej nocy przyszedł do mnie we śnie , dał mi klucze i kazał mi iść do stodoły coś znaleźć trzymałam te klucze w lewej dłoni nie puszczając. Pytam-,,Tato co mam znaleźć,pieniądze ? Odpowiada -Nie. Po tym obudziłam się bo mąż mnie obudził i dalej nie wiem co mam zrobić co mi chciał przekazać .Właściwie robimy porządki tam i kazał mi coś znaleźć żeby tego czegoś nikt inny nie znalazł ,co to oznacza …pomóżcie

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz