Ojciec - inaterpretacja snu

Ojciec będący motywem w snach dziewcząt i kobiet symbolizuje elementy męskie w ich psychice. Często sen o ojcu wyraża szczególny szacunek dla nauczycieli, duchownych, wychowawców. U mężczyzn sen taki, jest to rozrachunek z narzuconymi albo wymuszonymi – a tym samym uciążliwymi – zasadami, nakazami, wymaganiami.

Własny, żyjący ojciec widziany we śnie przepowiada, że zamierzasz sprowadzić na rodzinę hańbę i sen ten wzywa Cię do opamiętania się. Gdy z nim rozmawiasz, masz duże szanse na osiągniecie sukcesu, uważaj abyś jej nie zmarnował.

Gdy Twój ojciec każe Cię we śnie, to znak, że denerwuje Cię, gdy inni Ciebie pouczają.

Zmarły ojciec pojawiający się we śnie oznacza nieoczekiwaną radość lub pomoc.

Jeżeli we śnie zabijasz własnego ojca, to wróżba szczęśliwego życia.

Gdy we śnie zostajesz ojcem, czekają Cię nieoczekiwane zmiany, których nie planowałeś.

Gdy jesteś ojcem we śnie to znak, że boisz się odpowiedzialności, ale nie musisz się obawiać na pewno dasz sobie radę.


  aga

  Sierpień 24, 2013

  Snił mi się mój zmarły Tato.Zszywałam mu jakąś ranę na twarzy, był smutny. A może to były usta? Nie pamiętam dokładnie, pamiętam,że prosiłam Go,aby teraz nie mówił nic, bo rana się rozejdzie.

  len

  Sierpień 21, 2014

  dzisiaj snil mi sie moj zmarly tata: czekalismy na niego z pracy, dlugo nie przychodzil ale po jakims czasie przyszedl z malinami, i przyprowadzil konie. Wczesniej snilo mi sie ze pocielam koldre, by wziac ja dla siebie i meza.
  Ciekawe co oznacza to wszystko, moj zmarly 4 lata temu tata jeszcze nigdy nie snil mi sie tak czasto… wczoraj snil mi sie ze układa siano :)zawsze jednak, taki nieobecny,spokojny, jakby w letargu…
  Milo widziec we snie ojca szkoda ze go juz nie ma z nami byl prawdziwym dobrym czlwoiekiem bardzo pracowitym ….

  Eliza

  Październik 14, 2014

  Śnił mi się mój tata, nie żyjący od ponad 5 lat. rozmawiałam z nim o kimś , kogo nie znał, ja natomiast znałam jego syna i dziwiłam się, że tata go nie zna, wszak we śnie ten człowiek mieszkał od taty ok. 4 km, a na wsi wszyscy się znają. W rzeczywistości ja znam jego syna, ale on mieszka blisko mnie, pamiętam go ze szkoły średniej, ale nigdy z nim nie rozmawiałam, znajomość z widzenia.Natomiast my oboje widzieliśmy tablicę z nazwiskiem tego pana- nagrobną, stała na jakimś placu, a tak naprawdę nie wiem czy ojciec tego pana żyje. Co to znaczy?

  Agnieszka

  Luty 27, 2015

  Śnił mi się mój kochany tata w marcu będzie rok,a mnie go bardzo brakuje ciagle płacze po nocach ,tak zanim tesknie ,a najbardziej moja mama jest załamana ,a to wszystko przez wine lekarzy ,bo spaprali operacje ,mógł bys dzisiaj z nami a go niema .mieszkam 15km od mojej mamy ale kiedy jestem uniej to jade na cmentarz ,atam poprostu płacze bo go tak kochalam a on swoje wnuki ,ciagle mi się sni jak leży w trumnie ma oczy zamkniete a ja na niego pacze ,albo on umiera leży na uszku ,paczy sięna mnie a ja się modle.

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz