Przyjaciel - interpretacja snu

Wyśniony przyjaciel stanowi najczęściej projekcję Twoich własnych cech. Często uosabiają brata, sobowtóra itp.

Zabawa i śmiech wraz z przyjacielem, we śnie, to znak rychłego rozstania z nim, powinieneś więc uważać i nie wystawiać tej przyjaźni na próbę.

Przebywanie w towarzystwie wielu przyjaciół, zapowiada przybycie ludzi, których chętnie przyjmiesz, z którymi lubisz się spotykać. Spotkanie z przyjacielem lub odwiedzenie go we śnie to znak, że czeka Cię wielka radość.

Kłótnia z przyjacielem we śnie oznacza jego niewierność.

Płaczący przyjaciel, w Twoim śnie, symbolizuje niepowodzenia zawodowe. Zmartwiony, smutny przyjaciel widziany we śnie symbolizuje Twój smutek na jawie.

Jeśli śniłeś o zmarłym przyjacielu spodziewaj się  nieoczekiwanych wieści.

Gdy martwiłeś się, we śnie, o swojego przyjaciela to ostrzeżenie, że na jawie może spotkać go coś złego.

Sen, w którym pomogłeś przyjacielowi symbolizuje zdradę tajemnic. Jeśli żegnałeś się z przyjacielem w Twoim śnie przygotuj się na utratę majątku.


    Estera

    Listopad 26, 2013

    Miałam sen, że spotkałam mojego znajomego. Nie znamy się długo ale jest on dla mnie w pewien sposób dobrym duchem, oparciem. We śnie nie mogliśmy zamienić słowa na osobności, ale mieliśmy kontakt. Zazwyczaj się uśmiechał i pytał się o moje samopoczucie. Pragnę zaznaczyć, że te sny powtarzały się kilka razy raz to ja odwiedziłam go u niego w jego miejscowości a dwa razy on u mnie. Czy to coś może znaczyć?

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz