Alkohol - interpretacja snu

alkohol z lodem
Alkohol uważany jest za duchowy napój i symbolizuje bardzo często siły duchowe mające wpływ na nasze zachowanie i postępowanie. Kojarzony jest najczęściej z życiem towarzyskim. Uważany za środek poprawiający nastrój i przezwyciężający zahamowania.

Sen o alkoholu może symbolizować, że powinieneś przezwyciężyć swoje zahamowania i wyjść naprzeciw innym ludziom. Być może powinieneś zastanowić się także nad swoim samotniczym trybem życia. Jednak może on także sygnalizować, że widzisz sprawy zbyt trzeźwo. We śnie alkohol może wyrażać potrzebę większej inspiracji i urzeczywistniania niewykorzystanych dotąd możliwości.

Sen o alkoholu oznacza również niezdrowe relacje, uzależnienie od kogoś lub czegoś. Może ktoś Tobą manipuluje i ma na ciebie zbyt duży wpływ.

Niekiedy sen o alkoholu zwyczajnie przestrzega przed jego nadmiernym spożywaniem.

Jeśli piłeś alkohol we śnie to symbol marzeń o zakazanych przyjemnościach, które się skończą. Picie dużej ilości alkoholu w towarzystwie to ostrzeżenie abyś znalazł więcej czasu dla swoich przyjaciół bo możesz ich stracić. Picie alkoholu w towarzystwie kobiety zapowiada natomiast upojenie erotyczne.

Kiedy w Twoim śnie pojawia się kieliszek z czerwonym winem, jest on symbolem gorącej płomiennej miłości. Kieliszek z białym winem oznacza poprawę zdrowia i sytuacji materialnej.

Gdy we śnie pijesz piwo, musisz liczyć się ze stratą pieniędzy.

Picie szampana we śnie to bardzo korzystna wróżba dla uczuć. Symbolizuje bowiem wygraną w miłości.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    barbara s

    9 lutego, 2017

    Snil mu sie sun I maz rozmawiali ze soba w pokoju
    .