Autobus - interpretacja snu

stary autobus

Jeżeli we śnie wybrałeś się w podróż autobusem lub autokarem, powinieneś zastanowić się nad swoim postępowaniem. Prawdopodobnie za często komuś ulegasz. Niewykluczone jest także, że jakaś osoba lub grupa ma na Ciebie tak duży wpływ, że bez wahania się jej podporządkowujesz. Zastanów się więc czy nabranie dystansu nie wyjdzie Ci na dobre.

Jazda autobusem we śnie oznacza, że jesteś zbyt konformistyczny i powinieneś stać się bardziej niezależnym.

Gdy we śnie jesteś kierowcą autobusu znaczy to, iż pomożesz innym wyjść z kłopotów, jesteś urodzonym przywódcą.

Autobus pełen ludzi, pojawiający się we śnie symbolizuje powodzenie w interesach.

Natomiast pusty autobus to symbol zaszczytów.

Gdy we śnie widzisz autobus, czekający na przystanku, Twoje interesy idą w dobrą stronę i będziesz miał sporo spraw do załatwienia.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Agnieszka

  28 lutego, 2021

  Często śni mi się,że jadę autobusem. Zawsze jest taka obawa w nim, bo za każdym razem wiem, że nagle jakby urywała się droga i on spada, i właśnie jest to prawidłowe, ale tylko ja się tego boje, trzymam się siedząc kurczowo poręczy, bo to szarpniecie jest takie realne, i wiem kiedy nastąpi. Bądź jak jedzie jakoś na wysokości, i tez juz zaczynam odczuwać lek.
  Lub, te dziwne potem zakręty, albo szybka jazda. Strasznie się stresuje, patrze na drogę. Ewentualnie jak jedzie, to takie sa zwężenia budynków, strasznie dziwne klaustrofobiczne doświadczenie. Trudno te sny opisać, tak aby ktoś inny mógł je zrozumieć i poczuć mój strach. Najgorszy podczas spadania.

  Madzia

  21 kwietnia, 2017

  Ostatnio co jakiś czas śni mi się, że jadę autokarem z moją klasą, podczas drogi jest dużo problemów takich jak wypadek samochodowy, ogromne bryły asfaltu leżące na drodze, nie wiem kiedy ale czasem we śnie wychodzę z autokaru i idę i trafiam np na miejsce wypadku i dopiero tam przyjeżdża autokar i znowu do niego wsiadam. Co to może symbolizować?

  malgo

  14 sierpnia, 2015

  Mi się ostatnio śniło, że wielkie (3 piętrowe), czerwone autobusy spadały z nieba. Na dodatek trzeba było uważać żeby te autobusy nie spadły na ludzi. Ogólnie był strasznie chaos

  Arkadiusz27

  14 października, 2014

  Śniło mi się że jechałem autobusem lecz siedziałem be nim nago, Gdy się zorientowałem ze jestem nagi założyłem szkocka czerwona w żółtą kratkę spódnice …

  Monia

  27 marca, 2014

  mi tez sie sni czesto autobua albo nim jade albo czekam na przystanku a ostatnio to nawet codziennie

  Ewa

  11 lutego, 2014

  Sni mi sie od paru dni ze zawsze spozniam sie na autokar,maja to byc wycieczki.Spozmiam sie bo kolo w aucie mi ukradli albo muj syn musial wrocic do domu bo cos zapomnial,mial dziore w blusce musielismy ja zmienic.Zawsze cos stoi na przeszkodzie i widze jak autokar odjezdza bez nas.Jestesny bardzo bardzo smutni.

  dziwne sny

  4 października, 2013

  ja mialam sen ze psy na mnie warczal i ja nie tez?