Babcia - interpretacja snu

babcia z wnuczką

Starsi ludzie uosabiają we śnie mądrość i doświadczenie życiowe. Sen o babci ma na celu zmotywować Cię do tego, abyś zachowywał się w sposób rozsądny. Czasami osoby starsze występują, we śnie, jako doradcy udzielający cennych wskazówek.

Babcia to oznaka pocieszenia, wsparcia, pomocnej dłoni lub ostrzeżenia.

Gdy widzisz zmarłą babcię we śnie, jest to dla Ciebie ostrzeżenie przed jakimś nieszczęściem, przestroga przed złą decyzją.

Jeżeli śnisz o żyjącej babci, oznacza to faktyczny stan zdrowia Twojej babci lub niespełnione ambicje.

Gdy babcia we śnie przyrządza dla Ciebie jedzenie, to znak, że potrzebujesz porady i pomocy osoby doświadczonej i mądrej. Stoisz bowiem przed poważną decyzją, która odmieni całe Twoje dotychczasowe życie, a sprawy sercowe lekceważysz i spychasz na drugi plan.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Agnieszka

  22 października, 2014

  Spotkałam ją w mojej starej kuchni u rodziców jak siedziała na stołku i prosiła mnie bym zaparzyła jej herbate gdy się odwróciłam juz jej nie było…

  masza

  11 września, 2013

  mojej mamie przyśnił się poznany przez zemnie mężczyzna, o którym nic nie wiedziała oprócz tego żę kogoś poznałam. Przyśnił jej się wraz z dwójką swoich dzieci ,które rzeczywiście posada,że przyjechał z cukierkami w odwiedziny do niej. Mama też widziała zmarłą babcie która była uśmiechnięta