Bagno - interpretacja snu

bagno

Sen, w którym pojawia się bagno to sen wyrażający obawę , że zawładną Tobą namiętności, których nie będziesz w stanie kontrolować. Bagno to symbol beznadziei, sytuacji bez wyjścia.

Jeśli w twoim śnie widziałeś jak ktoś spacerował po bagnie lub sam to robiłeś, musisz uważać. To przestroga. Albo przed fałszywymi przyjaciółmi albo przed miłosnym zawodem. Zwróć uwagę na osoby ze swojego otoczenia.
Bagno widziane w oddali ostrzega, abyś nie wdawał się podejrzane, ciemne interesy.

Sen, w którym wpadłeś do bagna i nie mogłeś się wydostać oznacza czas twórczego wysiłku i walki. Topienie się w bagnie to znak, że musisz zrobić wszystko, aby uniknąć niebezpieczeństwa. Jeżeli utknąłeś w bagnie, uważaj bo jakiś Twój plan nie powiedzie się lub przyniesie Ci ogromne szkody.

Jeżeli we śnie udało Ci się wydostać z bagna to znak, abyś nie zniechęcał się drobnymi potknięciami, tylko przechodził nad nimi do porządku dziennego i szedł dalej.

Siedzenie w trzęsawisku we śnie to sugestia abyś przemyślał swoje życie, być może powinieneś w nim coś zmienić. Może chodzi o pracę, miejsce zamieszkania… Każda decyzja jaką podejmiesz będzie jednak wymagać dużej odwagi.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz