Banknoty - interpretacja snu

banknoty dolary
Banknoty nie należą niestety to pozytywnych symboli sennych. Z tego też względu, gdy pojawią się w twoim śnie powinieneś nastawić się na straty. Wyjątkiem jest tylko sen, w którym ktoś próbuje zniszczyć pieniądze. Wtedy jest szansa, że Twoje zyski zaczną się zwiększać.

Banknoty w snach często ostrzegają nas także przed nadmierną rozrzutnością, lepiej oszczędzaj teraz pieniądze, bo już niedługo możesz mieć spory wydatek.

Gdy widziałeś dużą liczbę banknotów we śnie to wróżba strat finansowych. Jeśli je liczyłeś przygotuje się na pogorszenie Twojej sytuacji i uważaj na oszustów.

Sen, w którym dawałeś komuś banknoty przepowiada duży przypływ gotówki. Jeżeli natomiast je dostałeś, sprawa, którą się obecnie zajmujesz okaże się być marnotrawieniem czasu.

Kiedy śnisz o tym, że zniszczyłeś pieniądze to znak wzrostu Twoich dochodów. Jeżeli rozmieniasz grube banknoty na drobne przygotuj się na utratę zainteresowanie przez bliska Ci osobę.

Wrzucanie banknotów w ogień przestrzega przed wchodzeniem w interes, który Cie ostatnio kusi, gdyż okaże się on totalną klapą.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    jwona

    19 października, 2015

    Moj sen byl taki ze zobaczylam banknty
    ktore liczyl jakis facet kiedy on zobaczyl ze widwidzialam to bardzo szybko je zaczal chowac