Całowanie - interpretacja snu

całująca się para
Sen, w którym się z kimś całujesz to znak, że tęsknisz za prawdziwą miłością. Gdy całujesz kogoś wbrew jego woli to znak, że nie masz powodów by wątpić w szczerość uczuć partnera.

Całowanie wrogów, to  sen zapowiadający zakończenie kłótni i sporów. Całowanie ziemi we śnie, oznacza, że ktoś może próbować Cię upokorzyć.

Podobne znaczenie do całowania się ma pocałunek, całus pojawiający się w snach. Gdy dajesz komuś całusa we śnie, Twoja prośba zostanie odrzucona.

Pocałowanie kobiety we śnie, oznacza zainteresowanie płci przeciwnej Twoja osobą.

Pocałowanie mężczyzny to symbol pożegnania z kimś.

Ucałowanie matki we śnie, oznacza tęsknotę za czułością.

Gdy całujesz starszą osobę we śnie to przepowiednia rozczarowania w miłości.

Pocałunek w rękę oznacza, szczęście w miłości i przyjaźni.

Sen, w którym widzisz jak inni się całują, to przepowiednia smutku i przygnębienia.

Jeżeli Twoja ukochana całuje się z kimś w Twoim śnie to symbol wielkiej namiętności. Pocałunek w twarz symbolizuje sukces.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  dominika

  26 sierpnia, 2013

  Byłam z przyjaciółką i kolegami nad jeziorem te jezioro było straszne ,czarne , głębokie . Piliśmy alkohol i nagle zaczeli się bić i niechcący wrzucili mojego kolege do wody i ja chciałam go uratować i też wskoczyłam i umarliśmy

  Kaja

  23 sierpnia, 2013

  Śniło mi się dokładnie to, co w filmie „Pamiętnik”. Identyczna akcja, wyjątek stanowiły osoby, które brały udział w moim śnie. Moi znajomi i rodzina byli postaciami z filmu,ja byłam Ally. Przeżywałam to, co ona. Straciłam swoją pierwszą miłość. Później chciałam poślubić innego faceta, mimo że cały czas i tak kochałam tego pierwszego i tak naprawdę z nim pragnęłam być. Patrząc na twarz przyszłego męża, momentami widziałam mojego chłopaka z dzieciństwa. Ostatecznie nie wyszłam za mąż. Odnalazłam ukochanego i z nim zamieszkałam. Po prostu żyłam jej życiem. Jak mam zinterpretować mój sen??