Choroba - interpretacja snu

chore dziecko

Choroba symbolizuje bogactwo zdobyte drogą niehonorową. Choroba we śnie może także mieć podłoże czysto fizjologiczne, tzn. wiązać się z rzeczywistą chorobą. Często jednak wyrażają się w tym symbolu wewnętrzne sprzeczności przez, które cierpimy.

Jeżeli śnisz, że jesteś chory to przepowiednia sporów rodzinnych.

Gdy będąc chorym, śnisz o chorobie, wróży to szybki powrót do zdrowia.

Rodzaj choroby, o której śnisz także ma znaczenie, jeżeli śnisz o chorobie oczu to znak, że nie potrafisz właściwie ocenić swojej sytuacji, sen o chorobie skóry oznacza, że masz niską samoocenę i nie wierzysz we własne siły, choroba uszu symbolizuje, że za bardzo zwracasz uwagę na oponie innych ludzi, choroba serca to znak wewnętrznego niepokoju, często spowodowanego szukaniem miłości, może także oznaczać cierpienie z powodu ukochanej osoby.

Gdy we śnie masz chore ręce to oznaka problemów w kontaktach z innymi ludźmi, które uniemożliwiają Ci tworzenie trwałych związków, choroba nóg oznacza brak bezpieczeństwa i stabilizacji.

Ptasia grypa we śnie to przepowiednia ciężkiego etapu w Twoim życiu, warto abyś o siebie bardziej zadbał.

Sen o przewlekłej chorobie oznacza wyczerpanie, zmęczenie i brak perspektyw na przyszłość, czujesz się wykończony, a Twój organizm woła o sen i odpoczynek.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Marian

  13 października, 2013

  balem sie zarazenia grozna choroba

  Nieznana ;)

  30 sierpnia, 2013

  Mój sen był bardzo dziwny, było w nim jak miałam niby raka lekarz do mnie przyjechał zbadał mnie… Płacząc zastanawiałam się czy podjąc słuszną decyzję… Zgodziłam się pojechałam z nieznanymi ludzmi do szpitala a ten lekarz zacząl rościnać mi skóre i czyścił jakieś chore bakterie no i na tym skonczył się mój sen …