Cmentarz - interpretacja snu

alejka cmentarza

Cmentarz pojawia się w snach osób, które w głębi duszy dobrze zdają sobie z tego sprawę, że mają niewiele do powiedzenia, a ich słowa  nie wnoszą nic nowego. Cmentarz goszczący w snach oznacza melancholię, głęboki żal, wstręt do życia oraz wyrzuty sumienia. Czasem symbol ten namawia nas do odcięcia się od tego co było i zajęcia się przyszłością, tym co nas czeka co dopiero nadejdzie.

Sen, w którym wybrałeś się na cmentarz, to znak, że niedługo będziesz zmuszony podjąć bardzo ważne decyzje. Sytuacji tej będzie towarzyszył niepokój, ponieważ do końca nie będziesz mógł się zdecydować, które rozwiązanie ostatecznie należy wybrać.
Jeżeli zobaczysz we śnie cmentarz to niedobra wróżba. Jest to bowiem znak żałoby, spowodowanej śmiercią kogoś bliskiego. Ładny, zadbany cmentarz widziany we śnie oznacza zaskakujące nowiny od przyjaciół. Zaniedbany cmentarz, jest natomiast symbolem samotności, która na Ciebie czeka w przyszłości.

Gdy we śnie zanosisz na cmentarz kwiaty, to znak, że ktoś w z Twojej rodziny może zmagać się z bardzo poważną chorobą, której konsekwencją będzie śmierć tej osoby.

Jeżeli we śnie błąkasz się po cmentarzu, na jawie czujesz się zagubiony i samotny.  Sen taki może również symbolizować, iż nadszedł już czas na pogodzenie się z kimś, wyciągnięcie ręki do kogoś na zgodę.

Gdy we śnie ujrzysz cmentarz przykościelny to symbol czekającego Cię szczęścia. Przyniesienie na niego kwiatów, oznacza powrót przyjaciela. Gdy zostaniesz zamknięty na przykościelnym cmentarzu to wróżba powrotu do zdrowia kogoś z kręgu Twoich przyjaciół.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Kamila

  26 listopada, 2015

  Dwa razy mi się snily cmentarze. Raz w innym mieście a raz w drugim. W tym drugim widziałam swoją rodzinę nad grobem dziadka i małą moją siostrzenice biegajaca po cmentarzu.

  klaudiusz

  2 sierpnia, 2015

  Śnił mi sie cmentarz ja stalem na poczatku cmentarza a moja dziewczyna na końcu i goniłem ja bo uciekała z innym chłopakiem a jak ja dogoniłem to sie obudziłem co to oznacza

   klaudiusz

   2 sierpnia, 2015

   Odpiście mi jak ktos zna odp

  milena

  2 czerwca, 2015

  śnił mi się cmentarz

  Milena

  23 września, 2014

  Snil mi się cmentarz

  aldona

  3 marca, 2014

  cmentarz ,ksiadz ,koledzy z podstawowki