Drabina - interpretacja snu

drabina
Drabina we śnie oznacza niepewność co do powodzenia ważnego przedsięwzięcia albo złą passę. Często także sugeruje okazję do niespiesznego ale konsekwentnego awansu.

Kiedy we śnie widzisz leżącą drabinę to przestroga abyś nie przeoczył swojej życiowej szansy albo też nadarzającej się okazji. Stojąca drabina, widziana we śnie symbolizuje kradzieże, uważaj więc na siebie i swój dobytek.

Jeśli niosłeś we śnie drabinę to znak, że pomożesz komuś potrzebującemu, znajdziesz sposób na wyjście z trudnej sytuacji albo też będziesz autorem własnego lub czyjegoś sukcesu. Jeśli natomiast, widziałeś człowieka niosącego drabinę, istnieje niebezpieczeństwo, że ktoś przeszkodzi Ci w wykorzystaniu ważnej życiowej szansy.

Drabina oparta o okno oznacza oszustwa. Kiedy to Ty ją opierasz we śnie o okno, jest symbolem Twoich tajemniczych zamiarów lub planów.

Sen, w którym przechodzisz pod drabiną to ostrzeżenie przed złodziejami. Wspinaczka po drabinie wróży Ci sukces, zaszczyty i pomyślność. Schodzenie po drabinie we śnie to niepowodzenia i straty w przyszłości. Jeśli natomiast spadłeś we śnie z drabiny to znak, że możesz przeżyć jakiś cios i załamać się psychicznie, sugeruje abyś ostrożniej podejmował działania.

Chwiejąca się lub uszkodzona drabina, będąca motywem Twojego snu przestrzega, abyś porzucił planowaną sprawę, ponieważ wynikną z niej szkody, które przekreślą Twoje zamierzenia.

 


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Rodzice

  21 grudnia, 2017

  Mama ktora juz nie zyje przyszla do mnie zmeczona wzielam ja na rece zdielam z niej plaszcz mial plamy po dzemie

  Kasia

  22 września, 2013

  Snila mi sie dziewczyna była mojego chłopaka co to znaczy?