Drewno - interpretacja snu

drewno

Jeśli śniłeś o drewnie, szczególnie zbutwiałym, przygotuj się na stratę dużego majątku rodzinnego. Gdy dodatkowo chwytałeś to zbutwiałe drewno, które się kruszyło, powinieneś także uważać na swoje zdrowie.

Piłowanie drewna we śnie oznacza niepewność i ryzykowne przedsięwzięcie. Rąbanie go to uszczerbek majątku. Cięcie drewna oznacza znajomość z nikczemnikiem.

Handel drewnem wróży przypływ gotówki. Kupowanie go oznacza wydatki.

Sen, w którym zajmowałeś się ciesielką, przepowiada czekające na Ciebie zaszczyty. Rzeźbienie w drewnie to zapowiedź sukcesów artystycznych. Heblowanie drewna we śnie zapowiada wiele obowiązków. Obróbka drewna to znak, że czekają Cię sukcesy.

Jeżeli we śnie nosiłeś drewno czeka Cie bieda. Noszenie drewniaków wróży drogę do dobrobytu.

Gdy we śnie widziałeś pływające w wodzie drewno, uważaj bo wymarzone szczęście rozpłynie się jak mgła. Wrzucanie drewna do ognia symbolizuje natomiast rozrzutność.

Drewniana łyżka pojawiająca się w Twoim śnie to symbol skrywanego romansu. Drewniane naczynia to sugestia abyś zaczął oszczędzać. Używanie drewnianych naczyń we śnie oznacza, że powinieneś raz jeszcze przemyśleć wszystkie swoje domowe wydatki.

Drewniane schody to znak, że plany które masz nie są zbyt korzystne dla Ciebie. Lepiej abyś raz jeszcze wszystko dobrze sobie przemyślał.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    Anonim

    28 lutego, 2018

    Dziś nie poszłem do pracy