Drzewa - interpretacja snu

drzewo

Drzewo często stanowi symbol życia. Gdy pojawi się w Twoim śnie, możesz liczyć na to, że Twoje kłopoty szybko się rozwiążą.

Jeśli śniłeś o kwitnącym drzewie to wróżba udanego i szczęśliwego życia.

Drzewo obwieszone owocami to dobre perspektywy na przyszłość. Zrywanie owoców z drzewa we śnie przepowiada niedalekie przygody.

Sen, w którym wspinałeś się na drzewo i siedziałeś na jego wierzchołku oznacza, że osiągniesz stabilizację. Jeśli spadłeś we śnie z drzewa to znak, że narazisz się na kpiny i szyderstwo.

Potrząsanie drzewem we śnie przepowiada szczęście.

Wyschnięte drzewo pojawiające się w Twoich snach przyniesie klęskę i zmartwienia. Jeśli drzewo z Twojego snu było suche, czeka Cię niepowodzenie. Pochylone drzewo symbolizuje przemęczenie. To znak, że pracujesz za dużo, powinieneś odpocząć. Ścięte drzewa oznaczają straty materialne, duchowe lub nawet śmierć.

Płonące drzewo to zapowiedź ogromnych strat.

Sen, w którym siedziałeś pod drzewem wróży dobrą wiadomość.

Drzewo owocowe to znak, że masz wokół siebie wiernych przyjaciół. Zielone drzewo oznacza przyjemne chwile. Palmowe drzewo widziane we śnie to ostrzeżenie, że zamierzony przez Ciebie plan nie dojdzie do skutku.

Sen, w którym kupowałeś drzewo wróży problemy. Sprzedawanie drzewa we śnie zapowiada trudności podatkowe.

Jeśli rąbałeś we śnie drewno to znak, że stracisz majątek. Noszenie drewna zapowiada problemy i zmartwienia. Zbieranie drewna w lecie to zapowiedź kilkukrotnego wdowieństwa.

Samotne drzewo ujrzane we śnie to oznaka stanu ogólnej równowagi fizycznej i psychicznej, która zawsze jest nierozdzielna we śnie.

Marniejące drzewo to symbol początków choroby. Jest to także ostrzeżenie przed poważnymi kłopotami, które będą powodować osłabienie Twojej osoby, starzenie się.

Drzewo bez liści może być ostrzeżeniem przed wypadkiem. Drzewo z rozwiniętymi liśćmi symbolizuje idealną równowagę wewnętrzną śpiącego. Drzewo z chorymi liśćmi lub ze szkodnikami to ostrzeżenie przed chorobami skórnymi.

Kiedy we śnie sadziłeś drzewo to zapowiedź powiększenia się rodziny, przepowiednia potomstwa, lub sen oznaczający, że jesteś w ciąży.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz