Góra - interpretacja snu

góraSen, w którym występuje góra, choć z reguły przepowiada pewne kłopoty, zazwyczaj można potraktować jako pomyślna wróżbę. Wszystkie pojawiające się na Twojej drodze trudności z łatwością uda Ci się bowiem pokonać.

Jeśli we śnie wspinałeś się pod górę to wróżba wielu trudności, które jednak, jak tylko zostaną pokonana, przyniosą Ci wiele radości. Jeśli szedłeś, we śnie, z przewodnikiem, to znak, że masz opiekuna. Powinieneś słuchać jego rad, bo dobrze na tym wyjdziesz.

Zdobywanie szczytów we śnie to znak, że wreszcie uda Ci się osiągnąć to, co od dawna planowałeś.

Schodzenie z gór to znak, że czeka Cię zasłużona rozkosz po ciężkiej i żmudnej pracy.

Jeśli siedziałeś na górze we śnie, to znak, że osiągnąłeś pewien etap w swoim rozwoju duchowym i teraz jest czas na refleksje.

Sen, w którym spadłeś z góry symbolizuje rozczarowanie. Jeżeli przy tym ujrzysz krew to zapowiedź poważnego kryzysu życiowego.

Góra z budowlą na szczycie, na przykład zamkiem, to znak, że Twoja sytuacja finansowa powoli zacznie się stabilizować. Góra z ruinami widziana we śnie jest przypomnieniem o zbliżającej się starości.

Góra lodowa przepowiada, że czeka Cię ważny życiowy test, jeśli zaryzykujesz to zwyciężysz. Los będzie Cię sprawdzał.

Chwiejąca się góra oznacza wrogość i prześladowanie ze strony otocznia.

Góra wulkaniczna to znak, że z pomocą przyjaciół uda Ci się pokonać przeszkody. Góra ziejąca ogniem i dymem wróży niebezpieczeństwo.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    Wiesława

    16 kwietnia, 2017

    Śniło mi się że stałam gdzieś w górach ale one były nakryte nocami lub narzutami ja tam gdzieś miałam dziecko gdzieś się zgubiło malutkie dziecko i byłam straszmie zmartwiona płakałam we śnie i się obudziłam co to może znaczyć