Jaszczurka - interpretacja snu

jaszczurkaW sennej symbolice jaszczurkę traktuje się jako znak nieszczęścia. Jest to najczęściej nieszczęście spowodowane przez ukrytych, nieznanych Ci wrogów. Może być to także znak niewierności Twojego partnera.

Zielona jaszczurka występująca w Twoim śnie oznacza, że będziesz musiał wyjaśnić pewne nieporozumienia. Szara jaszczurka nie wróży niczego dobrego. Ktoś będzie próbował wykorzystać Cię do swoich niecnych celów.

Uciekająca jaszczurka symbolizuje problemy w sprawach sercowych.

Jeżeli we śnie polowałeś na jaszczurkę to znak, że sam musisz rozwiązać swoje problemy i kłopoty. Gdy natomiast zabiłeś jaszczurkę we śnie, czeka Cię miłe zaproszenie.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    mała mi

    12 kwietnia, 2015

    Kiedyś śniła mi się jaszczurkomałpa (coś długiego jak wąż, ale z łapami i białe, owłosione i bardzo chude), i zjadła małą żyrafę która okazała się być myszką…

    A ostatnio śniło mi się, że mieszkałam w obcym mieście w akademiku z jakimś dziwnym chłopakiem którego prawie nigdy nie było w domu i przez okno wleciało coś lekkiego i długiego – „kręgosłup” tego czegoś był grubości patyka, ale jak to chwyciłam żeby wyrzucić, to okazało się że to jaszczurka. A we śnie nazywałam to coś kijanką, bo kiedy jeszcze latała to właśnie z nią mi się skojarzyła (tak, wiem, że kijanki nie latają)…

    Jak żyć?