Jezioro - interpretacja snu

jezioro
W sennej symbolice jezioro stanowi jeden ze znaków zapowiadających zmiany. Nie wykluczone, że będziesz zmuszona podjąć ważne decyzje lub zdecydować się na konkretne rozwiązania.

Pozytywnym aspektem snu z jeziorem może być natomiast zawarcie nowych znajomości. Sen taki może oznaczać także, iż odczuwasz potrzebę samotności, wycofania się i odsunięcia od gorączkowego życia. Może być to zapowiedź podróży, właśnie w celu odizolowania się od codziennych spraw.

Jeżeli śnisz, że patrzysz na jezioro, to znak, że spotkasz człowieka, o którym można powiedzieć „cicha woda brzegi rwie”. Sen, w którym przeglądasz się w tafli jeziora wróży przyjemne chwile.

Czyste jezioro widziane we śnie to znak zgody i harmonii w życiu.

Brudne jezioro oznacza bankructwo. Jeżeli kąpiesz się lub żeglujesz po jeziorze we śnie to symbol, że jesteś osobą, do której można zastosować powyższe określenie.

Łowienie ryb w jeziorze przepowiada nieudany związek małżeński. Port nad jeziorem to znak, że Twoje życie upłynie w spokoju i zadowoleniu. Wzburzone jezioro oznacza przeciwności w miłości, sztorm na jeziorze to wróżba zmartwień.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz