Karaluchy - interpretacja snu

Karaluchy są symbolem nieczystości, smutku, zniechęcenia oraz zakłamania.

Sen, w którym motywem przewodnim są karaluchy oznacza, że ostatnio nie czujesz się zbyt dobrze. W ostatnim czasie niebezpiecznie często towarzyszą Ci apatia i zniechęcenie. Powinieneś postarać się wprowadzić do swojego życia więcej zmian, które na pewno dobrze Ci zrobią.

Karaluch pojawiający się we śnie jest także przepowiednią, że na jakiś czas będziesz musiał wstrzymać się z realizacją poważnych planów. Najbliższe tygodnie nie będą, bowiem dla Ciebie, dobrym czasem na zaczynanie nowych spraw.

Jeśli widziałeś we śnie karaluchy to znak, że poczujesz się szczęśliwy. Jeśli karaluchy oblazły Ciebie we śnie to sugestia, że masz poczucie winy z powodu pewnego zdarzenia z przeszłości.

Zabijanie karaluchów we śnie to przepowiednia, że możesz być posądzony o niegościnność i brak manier. Goście nie będą zadowoleni z Twojego powitania i przyjęcia ich.

 


  iwona

  Luty 25, 2014

  Karaluchy lazily po pokoju

  dzina

  Marzec 24, 2014

  Bratowa wyciagla mi z nog karalucha

  Paulina

  Maj 26, 2014

  Karaluchy chodziły po kuchni i jedzeniu

  Laura

  Luty 10, 2016

  Kuzynka rzucała we mnie karaluchami

  Zenon

  Kwiecień 13, 2016

  Miałem podwojny sen z udzialem karaluchów,ktore to zabijałem czym się dalo i jak się dalo i to nie tylko w obecnym miejscu zamieszkania a także w miejscu kiedy mieszkałem za młodu i to w nocy 13-tego kwietnia

  Brygida

  Styczeń 31, 2017

  W mojej nowej po remoncie kuchni zabijając karaluchy najpierw jednym ze środków ale zauważałam mała skuteczność wiec zmieniłam na inny i obserwowałam jak spadają trupy karaluchy w reszta zwialo. …
  Ogólny odczucie snu lekkie obrzydzenie i chęć zlikwidowania problemu do końca.

  Kasia

  Luty 7, 2018

  Mój nieżyjący juz pies urodził karaluchy

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz