Karaluchy - interpretacja snu

robak
Karaluchy są symbolem nieczystości, smutku, zniechęcenia oraz zakłamania.

Sen, w którym motywem przewodnim są karaluchy oznacza, że ostatnio nie czujesz się zbyt dobrze. W ostatnim czasie niebezpiecznie często towarzyszą Ci apatia i zniechęcenie. Powinieneś postarać się wprowadzić do swojego życia więcej zmian, które na pewno dobrze Ci zrobią.

Karaluch pojawiający się we śnie jest także przepowiednią, że na jakiś czas będziesz musiał wstrzymać się z realizacją poważnych planów. Najbliższe tygodnie nie będą, bowiem dla Ciebie, dobrym czasem na zaczynanie nowych spraw.

Jeśli widziałeś we śnie karaluchy to znak, że poczujesz się szczęśliwy. Jeśli karaluchy oblazły Ciebie we śnie to sugestia, że masz poczucie winy z powodu pewnego zdarzenia z przeszłości.

Zabijanie karaluchów we śnie to przepowiednia, że możesz być posądzony o niegościnność i brak manier. Goście nie będą zadowoleni z Twojego powitania i przyjęcia ich.

 


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Halina

  23 lipca, 2023

  Dużo skupisk karaluchów w kuchni malutkich zaczęłam ich pryskać aby zniszczych

  Kasia

  7 lutego, 2018

  Mój nieżyjący juz pies urodził karaluchy

  Brygida

  31 stycznia, 2017

  W mojej nowej po remoncie kuchni zabijając karaluchy najpierw jednym ze środków ale zauważałam mała skuteczność wiec zmieniłam na inny i obserwowałam jak spadają trupy karaluchy w reszta zwialo. …
  Ogólny odczucie snu lekkie obrzydzenie i chęć zlikwidowania problemu do końca.

  Zenon

  13 kwietnia, 2016

  Miałem podwojny sen z udzialem karaluchów,ktore to zabijałem czym się dalo i jak się dalo i to nie tylko w obecnym miejscu zamieszkania a także w miejscu kiedy mieszkałem za młodu i to w nocy 13-tego kwietnia

  Laura

  10 lutego, 2016

  Kuzynka rzucała we mnie karaluchami

  Paulina

  26 maja, 2014

  Karaluchy chodziły po kuchni i jedzeniu

  dzina

  24 marca, 2014

  Bratowa wyciagla mi z nog karalucha

  iwona

  25 lutego, 2014

  Karaluchy lazily po pokoju