Karty - interpretacja snu

karty

Pojawiające się we śnie karty mogą oznaczać, że czeka Cie jakaś strata lub nerwowa sytuacja.

Układanie kabały z kart we śnie ostrzega przed złymi wiadomościami. Jeśli kazałeś komuś kłaść kabałę to znak, że usłyszysz prawdę o samym sobie.

Granie w karty we śnie przepowiada, że nie unikniesz sprzeczki ze znajomymi, lub też nie będziesz miał szczęścia w miłości. Gdy wygrywasz w karty w Twoim śnie, czeka Cię konflikt lub nieprzyjemności. Przegrana w karty symbolizuje szczęśliwy los.

Karty pik przepowiadają pecha, dla karciarzy mniejszą wygraną poprzez nietrafne rozdanie. Karty karo to zapowiedź dużego majątku, karty kier wróżą lojalnych i wiernych przyjaciół, a karty trefl to zazdrosny partner.

Jeśli miejscem akcji snu jest salon gry lub szulernia oznacza to namiętność gry. Z tego punktu widzenia sen może ostrzegać Cię przed kontaktami z osobą, do której sen się odnosi, gracze mają bowiem mentalność narkomanów.

Dobrze gdy dokładnie przypomnisz sobie karty jakie otrzymałeś. Pomoże to w interpretacji snu. Kier AS oznacza wielką radość, karo AS to symbol domu, karo król lub dama przepowiada podróże i wizyty, trefl AS to symbol pieniędzy, pik oznacza zgon, proces, konflikty lub też nienawiść.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz