Kawa - interpretacja snu

kawa w filiżance
Jeśli śniłaś o kawie, najprawdopodobniej znajdujesz się w stanie silnego uniesienia emocjonalnego. Kawa jako napój jest bowiem oznaką podniecenia, gorączki.

Mielenie kawy we śnie oznacza, pogodę w życiu rodzinnym. Palenie kawy symbolizuje przyjemność.

Picie czarnej kawy we śnie oznacza podekscytowanie i podniecenie. Picie kawy z mlekiem, to znak, że otrzymasz zaproszenie. Picie zimnej kawy z mleczkiem symbolizuje niepowodzenie. Słodzenie kawy we śnie przepowiada, że będą o Tobie krążyć plotki.

Przyrządzanie kawy we śnie to wróżba odwiedzin miłych gości. Zalewanie kawy wrzątkiem to symbol ciepła domowego ogniska.  Przesypywanie kawy ostrzega, że Twoje zachowanie może zostać skrytykowane przez otoczenie. Mycie dzbanka po kawie symbolizuje satysfakcję z ciężkiej pracy.

Gdy kupujesz kawę we śnie to przepowiednia stałego powodzenia w interesach. Jeżeli ją sprzedajesz to natomiast wróżba końca dobrej passy w interesach.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    Jadwiga

    9 marca, 2021

    Gość siedzący przy stole wsypuje do kawy, w filiżance w której nie ma jeszcze wody, cukier łyżeczka po łyżeczce. Jest już czubata filiżanka cukru i zastanawiam się czy mam mu zwrócić uwagę. Nie widzę twarzy tej osoby, nie wiem czy to kobieta czy mężczyzna.