Klucze - interpretacja snu

klucze
Wiele senników przypisuje kluczowi znaczenie erotyczne, jest to środek zbliżania się do kobiety. Sen, w którym się pojawia często oznacza jednak poznanie jakiejś tajemnicy.  Klucz bardzo często wskazuje na rozwiązanie jakiegoś problemu, zagadki lub położenie kresu jakiejś udręce. Jest to symbol pomyślny. Zapowiada bliski koniec lęku, harmonię z samym sobą. Klucze są także symbolem domu, ogniska domowego i wszystkiego, co z nim związane.

Jeśli więc widzisz klucz we śnie, wskazuje on na jakaś tajemnicę. Gdy zgubisz klucze we śnie, nie zdołasz wyjaśnić sprawy, na której Ci zależy.

Złamany klucz to zła wróżba. Noszenie kluczy we śnie, to znak, że dzięki oszczędności możesz wiele osiągnąć. Jeżeli śnisz o kluczach i masz je zawsze przy sobie w tym śnie to znak że jesteś skąpcem.

Gdy dajesz komuś klucz do swojego domu we śnie, to ostrzeżenie, że przez nieodpowiednie postępowanie narazisz dobre imię swojej rodziny.

Gdy ktoś Tobie da klucz do swojego domu we śnie, to znak że jesteś zbyt naiwny, nie powinieneś tak bezgranicznie ufać ludziom.

Jeżeli we śnie znajdziesz zgubiony klucz, uważaj, abyś na skutek niezręczności nie pokrzyżował własnych planów lub zamierzeń.

Jeżeli zgubisz we śnie klucz i go nie potrafisz odnaleźć oznacza to, że ktoś przekreśli Twoje potajemne zamiary.

Otwieranie czegokolwiek kluczem we śnie symbolizuje utratę zaufania przyjaciół. Zamykanie z kolei czegoś we śnie na klucz oznacza szczęśliwe i zgodne małżeństwo.

Kiedy we śnie znajdziesz cudzy klucz, wykryjesz cudzą tajemnicę na jawie. Dziurka od klucza widziana lub podglądanie przez nią jest złą wróżbą, znakiem, że mogą pojawić się kłótnie lub problemy z finansami.

Pęk kluczy pojawiający się w Twoim śnie trzymany przez Ciebie, to znak abyś szybko podjął decyzję.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Malgorzata

  26 maja, 2020

  Poszłam na siłownię tam zostawiłam klucze i wróciłam po niewracając zgubiłam się w mieście

  helena

  5 lutego, 2017

  bylam u mojej tesciowej na grobie.i prosilam ja o pomoc.i tej nocy snilo misie ze mialam cztery kluche w reku.podielam szybko decyzje powrotu do kraju.

  Edyta

  18 czerwca, 2016

  Śniło mi się że nie mogłam dostać się do domu że nie było kluczy.Drzwi były otwarte i mogłam wejść w tym śnie śnila mi się umarła ciocia która zaprosiła mnie ale nie miałam kluczy drzwi były otwarte.Co to oznacza?

  Magda

  18 maja, 2016

  Śniło mi się że ktoś z kim się spotykałam ,jakiś czas temu ,daje mi pęk kluczy do domu który chce mi pokazać,ten dom ma być dla nas .Bardzo wyraźny sen,co może oznaczać?

  seba

  23 stycznia, 2016

  Śniło mi się że pojechałem wozem strażackim na obchody jakiegoś święta•zostawiłem go a kluczyki wziąłem ze sobą i gdzies je zgubiłem … Co może oznaczać ten sen ?

  szelma

  20 sierpnia, 2013

  w moim śnie miałam jechać samochodem swojego ojca ;d szłam do tego samochodu ze swoją mamą i gdy miałam otworzyć samochód kluczyk po prostu pękł a później całkiem się złamał i trzymałam w dłoni tylko tą część z breloczkiem.. nie wiem co miałam przez to rozumieć ale jedyne co jeszcze uderzyło mnie w tym dziwnym śnie to to że moja mama była taka zawiedziona no i był tam jeszcze mój były partner, który przyglądał się temu wszystkiemu z daleka… dziwne to wszystko ;O

  jolanta

  18 sierpnia, 2013

  Widziałam byłego męża jak rozmawia przez telefon o mnie z kuratorem,bo do niego zadzwoniła ,a ja do niego podlatuje i krzycze że kłamie,a on mnie odgania i koniec rozmowy.