Kolczyki - interpretacja snu

kolczyki
Wyśnione kolczyki to zapowiedź nowej, ciekawej znajomości.

Jeżeli więc ujrzysz kolczyki we śnie, to przepowiednia znajomości z kobietą. Jeżeli je kupujesz lub nosisz we śnie i jesteś mężczyzną jest to przestroga przez lekkomyślną przygodą miłosną. Jeżeli jesteś kobietą i we śnie kupujesz lub nosisz kolczyki to ostrzeżenie przed potknięciem towarzyskim.

Kiedy we śnie otrzymasz kolczyki w prezencie wróży to sukces towarzyski. Kolczyki z nieszlachetnego metalu oznaczają brak oryginalnej osobowości, posiadana osobowość jest jedynie emanacją sztucznego lub bezdusznego środowiska. Złote kolczyki oznaczają szlachetność, nieprzeciętną osobowość. Srebrne to niestałość i zmienny charakter.

Sen, w którym zgubisz kolczyki przepowiada zerwanie na przykład jakiejś znajomości lub planów, które wyjdzie na Twoją korzyść. Znalezienie kolczyków oznacza natomiast korzyści i zysk.

Lewy kolczyk widziany we śnie symbolizuje wnętrze człowieka, jego duszę oraz sposób życia. Prawy natomiast to symbol środowiska zewnętrznego, konkretnego związku.

Zepsute kolczyki to znak, że na Twój temat krążą plotki.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  ewa

  4 sierpnia, 2016

  śniło mi się ze ukradlam na targowisku złoty kolczyk bez nakrętki

  Irena

  1 sierpnia, 2015

  Znalazłam swoje, zagubione zlote kolczyki w sedesie – taki miałam sen

  jula

  23 kwietnia, 2015

  Śniło mi się że miałam przebijane ucho prawo kolczyki jeden niżej ucha a drugi wyżej na chrasce . Kolczyki było z diamentów białych perełki .

  janina

  20 marca, 2015

  snilo mi sie ze zgubilam prawy kolczyk zloty w busie ale za wszelka cene chcialam go znalezc i znalazlam ale byl popsuty

  Bożena

  16 lutego, 2014

  śniło mi sie ze zgubiłam jeden kolczyk złoty te kolczyki były kupione w świetym miejscu dla tego sz dla mnie bardzo ważne