Latanie - interpretacja snu

samolot
Sen, którego głównym motywem było latanie nie zawsze musi oznaczać coś miłego. Gdy więc we śnie będziemy próbowali wzbić się w powietrze, w prawdziwym życiu lepiej będzie przygotować się na to, że coś nie pójdzie zgodnie z naszym planem.

Sen, że się lata niezbyt wysoko nad ziemią wróży dobrze. Sen, że się lata mając skrzydła jest także snem pomyślnym. Ludziom biednym zapowiada on dużo pieniędzy, bogaczom i zamożnym wróży jeszcze większą władzę. Sen, że się lata wysoko nad ziemią bez skrzydeł, jest groźny. Zapowiada bowiem niebezpieczeństwo i strach. Sen o lataniu nad dachami, nad domami i ulicami, oznacza, że bliskie są niepokój duszy i kłopoty.

Sen o lataniu wraz z ptakami to zapowiedź obcowania z ludźmi innej narodowości i z obcymi.

Sen, że się lata nie za wysoko, ani też niezbyt nisko, mogąc rozpoznać to co na ziemi, zapowiada podróż i wędrówkę do obcej krainy, a krajobraz roztaczający się w czasie lotu wskazuje, jaka będzie droga. A więc uprawne pola, miasta, wsie, piękne rzeki i jeziora, spokojne morze, okręty płynące z pomyślnym wiatrem – wszystko to wróży dobrą podróż. Natomiast wąwozy, lasy, skały, wzburzone rzeki, góry, urwiska, przepaście, zapowiadają złe przypadki. Sen, że się lata leżąc na plecach jest dobry wyłącznie dla osób wybierających się w podróż morską. Natomiast wszystkim innym taki sen zapowiada brak pracy. A jeśli śni chory, niedługo umrze.

Najgorszy jest taki sen, kiedy chcemy latać, lecz nie możemy, oznacza to wielkie nieszczęście.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  szymon

  3 lutego, 2015

  czasami problem ze wzbiciem sie, a po chwili gdy wzniise sie, to mam problem z wyladowaniem co mnie drazni, niepokoi, denerwuje lub doluje.

  Danka

  21 października, 2013

  dwa małe samoloty startujace jeden leci w prawo drugi w lewo w jednym z nich jest mąż i dzieci .W jeden z nich uderza bardzo duży samolot po czym widać że lecą samoloty do szpitala ja nie mogłam lecieć tymi samolotami z rodziną