Matka Boska - interpretacja snu

matka boska

Matka Boska występująca we śnie jest symbolem końca cierpień, które nękają Cię od jakiegoś już czasu i które to były dla Ciebie dużym nieszczęściem.

Matka Boska Częstochowska jest symbolem ulgi oraz spokoju po długim okresie, niepowodzeń, zmartwień i nieszczęść.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Piotr

  13 września, 2021

  Śniło mi się że idę chodnikiem i koło bloku stała figura Matki Boskiej. Ale zauwaz3lem że jak przechodziłem matka boska skelredlcala głowa i patrzyła w moim kierunku po czym przewróciła się na chodnik.. sen był na tyle realistyczny że obudziłem się i słyszałem swoje wycie które musiało mieć miejsce podczas snu. Sen był na tyle realistyczny że po przebudzeniu serce mało nie wyskoczyło i czułem strach.. co może oznaczać ten sen… matka Boga miała szaty biało niebieskie i ręce złożone do modlitwy.

  Ola

  28 sierpnia, 2020

  Śniło mi się że jadę w nocy samochodem, jak bym zwolniła i zobaczyłam Matkę Boską. Biło od Niej światło,ciepło i przepełniająca miłość, było widać lśniącą biało błenkitną suknię,tej poświaty do okoła nie potrafie opisać.Prze chwilę wydawało mi się że sie do mnie uśmiecha w momencie kiedy nie mogłam od Niej oderwać wzroku. Patrzyłam z głową wysuniętą przez okno do momentu jak nacisnęła pedał gazu. W tym momencie auto rozpędziło się do takiej prędkości że jeszcze nie zdażyło mi się tak szybko jechać i w tej samej chwili zniknęła mi z oczu. Z lewej strony zobaczyłam postawnego mężczyzne ubranego na ciemno, gonił mnie i jak bym słyszała jej głos- uciekaj. Dojechałam do jakiegoś domu i zanim otworzyłam drzwi minęła dwa zamknięte pokoje. Po o tworzeniu drzwi znalazłam się w domu mojej szefowej i w pośpiechu ucieczki wskoczyłam w dziurę w podłodze, czarną dziurę. Czy powinnam się czegoś obawiać ? Obudziłam się zdyszana, nogi mnie bolały jak bym całą ucieczkę przemierzyła na nogach.

  Zdzisław

  24 maja, 2020

  Śnił mi się obraz Matki Bożej Fatimskiej z którego to obrazu Matka Boża mrugała i uśmiechała się co to oznacza

  Justyna

  22 lipca, 2016

  śniło mi się że taka moja przybrana babcia miała na swojej spódnicy po przywieszanych obrazków z Matką Boską ja klęczałam przed babcią i oglądałam te broszki co jedna to była piękniejsza

  Magda

  12 kwietnia, 2016

  Matka Boska z uchylonymi ustami w kształcie serca. Widać było małe białe Ząbki. Obraz był zmieniony. Po tym gdy we śnie zawołałem.koleżankę by spojrzała czy tak było.matka Boska spojrzała zdziwiony spojrzeniem. Źrenice miała czarne zdziwione chyba że ją ktoś widzi . po woli zamykała usta do etapu obrazu który jest wszędzie. Taki sam . … Nie rozumiem co to ma znaczyć

  Niezapominajka

  27 czerwca, 2015

  śniło mi się, że ukazała mi się Matka Boża i nakazała mi się modlić za niewierzących i za siostry zakonne. Miała gwiazdy nad głową. Nie balam się jej i czulam wewnętrzny spokój..

  Anonim

  12 kwietnia, 2015

  Znajduję się w pobliżu ruin zamku. W pewnym momencie podchodzi do mnie mężczyzna jakby kustosz zamku i prosi żebym poszła za nim, bo coś mi chce dać. Idę za nim i widzę wśród gruzów leży ogromnych rozmiarów obraz Matki Boskiej w drewnianej ramie. Mężczyna go podnosi i pyta czy chcę go wziąć. Początkowo się waham, bo zastanawiam się gdzie znajdę tak duże ściany żeby go powiesić. Po chwili odpowiadam, że wezmę ten obraz Matki Boskiej ze sobą. —
  W ostatnim czasie przeżyłam ogromną traumę – zmarła moja Mama, rozwodzę się, dzieci dorosły odchodzą z domu. Czuję się samotna. Może ten sen oznacza koniec moich smutków? Może przychodzą dla mnie lepsze dni? Tak bardzo chciałaby wierzyć.

  sabina

  16 marca, 2014

  snilo mi sie ze szylam piekna bialo niebieska suknie dla matki boskiej. a kilka dni wczesniej ze nosilam obraz matki boskiej co oznaczaja te sny?