Mleko - interpretacja snu

mleko
Sen o mleku stanowi zazwyczaj bardzo pozytywny znak. Odmienną symbolikę ma jedynie wtedy, gdy jest zepsute lub zważone.

Sen, w którym pojawia się mleko sojowe sugeruje, że już niebawem staniemy się właścicielami bardzo pokaźnego majątku. Niewykluczone, że otrzymamy po kimś spadek.

Jeżeli w śnie doiłeś krowę, to znak że śmiało możesz podejmować nawet ryzykowne przedsięwzięcia, gdyż los będzie Ci sprzyjał i odniesiesz sukces.

Kupowanie mleka we śnie to znak, że za wszelka cenę pragniesz zdobyć majątek. Sprzedawanie mleka to przepowiednia źle podjętej decyzji, która to będzie Ciebie wiele kosztować.

Gdy we śnie, gotowałeś mleko to sugestia abyś zaczął odpowiedzialnie żyć. Kipiące mleko przepowiada coś co niepotrzebnie zakłóci Twój spokój. Coś czym niepotrzebnie się martwisz.

Przygotowywanie mleka lub spożywanie potraw mlecznych oznacza, że powinieneś bardziej ufać ludziom. Zupa mleczna pojawiająca się we śnie, wróży, że choć zmiany, które właśnie się dokonują w Twoim życiu nie wydają Ci się zbyt korzystne, to spowodują wiele dobrego.

Karmienie dziecka piersią we śnie przepowiada, że skład Twojej rodziny niebawem może się powiększyć.

Picie mleka symbolizuje sympatie i wsparcie jakie uzyskasz ze strony znajomych. Sen, w którym dałeś komuś mleko do picia wróży, że zyskasz bogactwo.

Kwaśne mleko to znak, że ktoś bliski sprawi Ci przykrość. Zsiadłe natomiast przepowiada nieprzyjemności i zmartwienia.

Kąpiel w mleku zapowiada radosne chwile wśród bliskich Ci osób.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz