Muchy - interpretacja snu

mucha
Wyśniona mucha stanowi zapowiedź nerwowych chwil. Niewykluczone, że ktoś celowo będzie próbował zmącić Twój spokój. Wyjdziesz z tego zwycięsko tylko pod warunkiem, że do końca zachowasz zimną krew.

Mucha widziana we śnie oznacza, że ktoś Cie obrazi i zamąci Twój spokój. Natrętna mucha przepowiada nagłe uczucie, które może zakończyć się nawet ślubem. Wiele much to znak, że wokół Ciebie jest wiele nieprzyjaznych osób.

Jeśli śnisz o muszę, która wpadła Ci do ust to wróżba, że będziesz zmuszony przebywać w towarzystwie aroganckich, niegrzecznych i bezczelnych ludzi.

Mucha chodząca oznacza, że jesteś drobnostkowy i złośliwy. Fruwająca muszą znaczy, że jesteś wykończony sytuacją w domu i powinieneś postąpić radykalnie aby to zmienić.

Łapanie much we śnie symbolizuje zmianę drogi życiowej. Muchy na lepie zapowiadają wiele sukcesów, osiągniętych bez większego wysiłku.

Zabicie muchy we śnie to znak, że usuniesz przeciwnika. Gdy natomiast muchy atakują Ciebie, w najbliższym czasie czeka Cię smutek.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Nati

  12 sierpnia, 2023

  Śniły mi się małe muszki które spały w moich stopach . Było ich bardzo dużo a gdy ruszyłam stopą rozbudziły się i uciekły

  Nieznana

  19 czerwca, 2023

  Mylam plynem do naczyn talerze biale z odchodow much. Co oznacza ten sen

  natka

  14 grudnia, 2015

  widzialam duzo much.i na nastepny dzien zgubila sie moja kotka.wiec sen o muchie to nic dobrego.

  anna

  14 grudnia, 2015

  mucha to. ukryty wrog

  bożena

  19 lipca, 2015

  we śnie widziałam bardzo dużo much na ścianach moiego pokoju

  Aga

  26 lutego, 2014

  Co za sen!! Snilo mi die ze duza ogromna
  mucha przyssala sie do rany na mojej
  nodze i nie moglam jej sciagnac.
  Przyssala sie okropna mucha!!! Co
  moze to oznaczac?