Narkotyki - interpretacja snu

narkotyki

Wyśnione narkotyki to bardzo dobry znak, który najczęściej sugeruje, że osiągniesz spore zyski. Czasami jednak taki sen odczytuje się jako sygnał, że ktoś mówi o Tobie za Twoimi plecami, plotkuje na Twój temat.

Branie narkotyków we śnie symbolizuje złudzenia oraz chwilowe pogorszenie się Twojej dyspozycji.

Jeśli byłeś pod wpływem narkotyków, to znak, że wplątałeś się w jakieś układy, przez które możesz stracić własną godność.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  bezimienna

  4 lipca, 2020

  śniło mi sie że do mojego miasta przywieziono zbyt dużo narkotyków, które uwolniły jakąś toksyne, więc wszyscy sie musieli ewakuować. co to znaczy?

  Monika

  22 sierpnia, 2018

  Snilo mi sie ze znalazlam narkotyki I nie wiedzialam co z nimi zrobic,sprzedac day wyrzucic?

  MamNaImięKa

  6 października, 2016

  Mnie się śniło , że mój chłopak bierze narkotyki. Śni mi się to dość często. On jest po odwyku i nie bierze od 2 lat , ale sny cały czas się powtarzają. Nie wiem co mam myśleć i co to może oznaczać. Pomocy!!!

  Krzysztof P.

  31 maja, 2016

  Sniło mi się że brałem narkotyki, a potem że nie brałem, a potem że brałem, no i się okazało że jednak chyba brałem. Kurwa.

   Wróżka Amelia

   31 maja, 2016

   To nic nie znaczy. Mogą być różne podłoża takich snów. Przyszłość może należeć do Ciebie Krzysztofie, ale co tu ukrywać… chmury nad tobą Krzysztofie…

  karina

  9 września, 2014

  Snilo mi sie ze moj chlopak na ktorym bardzo mi zalezy mnie oklamal i bal sie przyznac pod koniec sie przyznal ze bez mojej zgody byl na imprezie w ktorej pil alkochol, bral narkotyki i mnie zdradzil.