Nauczyciel - interpretacja snu

szkoła
Sen o nauczycielu to znak, że na Twojej edukacyjnej drodze pojawi się jakieś wyzwanie. Jeśli tylko uwierzysz w swoje umiejętności z pewnością wyjdziesz ze wszystkiego obronną ręką.

Sen, w którym pojawia się nauczycielka sugeruje, że czasami wątpimy w samych siebie. Szczególnie jeśli nasze działanie zakończyło się niepowodzeniem. Warto nad tym popracować.

Gdy widziałeś we śnie nauczyciela, przebywałeś z nim to wróżba radości i satysfakcji, a także korzyści podczas zagłębiania jakiegoś problemu. Rozmowa z nauczycielem oznacza, że Twoje dalsze życie przepełniać będzie zadowolenie i spełnienie.

Jeżeli to Ty byłeś nauczycielem we śnie to znak, że jesteś osobą przemądrzałą, uważającą się za wszechwiedzącą.

Sen, w którym pojawia się nauczyciel tańca stanowi sygnał, że osoby z Twojego otoczenia traktują Cie jako wzór do naśladowania.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Anonim

  20 października, 2016

  Śniło mi sie ze moja nauczycielka od fizyki, niezła kosa, była mistrzynią fryzjerstwa i dawała prywatne lekcje mi i moim znajomym. Postanowiła mi zrobic też nową fryzurkę, scianjąc sporo moich włosów, ale byla swietna-taka jej specjalonośc (ta fryzura). Później chciała mi rozjaśnić włosy i z moich czarnych włosów powstał ciemno bordowy.

  Ps.normalnie mam blond włosy, jestem chłopakiem jeśli to ciekawe

  Karolina

  27 grudnia, 2015

  Sniło mi się że pewna nauczycielka.Na przyrodzie(ona uczy przyrody)skonczylismy lekcje a ona do mnie podeszła dała mi jakąś kartke i powiedziała do ucha ,,Żeby mnie kochać trzeba mnie najpierw lubić” co moze to oznaczac ??

  misia

  19 czerwca, 2015

  §Śniło mi się,że widziałam dwa króliki w klatce czarnego i szarego.Potem zielonà długą świeczke w plastikowej obciętej butelce.Widziałam jak na podwórze przyjechało motorem dwóch znajomych. Potem pili wódkę w garażu.

  ewela

  24 kwietnia, 2015

  snił mi się nauczyciel anatomi ma prawie 30 lat we sinie kedzilismy na rolkach on mnie uczył na nich jeździc wpewnej chwili pocałowalismy się nie wiem czy ja jego czy on mnie i zaraz przewruciliśmy nie wiem kto ale gdzieś za nami jeszcze ktos na nas patrzył co może oznaczać ten sen