Oczy - interpretacja snu

oczy
Oczy są zwierciadłem duszy również w sennej symbolice. Oznaczają bowiem niepokój wewnętrzny oraz podpowiadają, że za bardzo myślisz o sobie.

Tłumaczenie snu, w którym pojawiają się oczy jest różne w zależności od ich koloru:

  • niebieskie oczy przepowiadają wielką miłość, brązowe, oznaczają że w Twoim otoczeniu są nieuczciwe osoby, szare oczy przestrzegają przez pochlebcami, którzy mogą Cię zwieść, czarne oczy ostrzegają przed niebezpieczeństwem, lepiej abyś uważał na siebie.
  • zmęczone oczy są ostrzeżeniem przed popełnieniem głupstwa. Chore lub zezujące oczy, w Twoim śnie, oznaczają brak pieniędzy. Jeżeli śniłeś o ropiejących oczach to znak abyś pomyślał o sowim zdrowiu. Oczy ślepca we śnie symbolizują wesołą wiadomość. Piękne oczy są oznaka zadowolenia z życia.

Jeżeli malujesz oczy we śnie, to znak, że nie potrafisz stworzyć stałego związku ponieważ boisz się otworzyć przed drugim człowiekiem. Sen, w którym zraniłeś się w oko wróży pogorszenie warunków życia. Utrata oczu we śnie to znak cierpienia w miłości. Osoba z jednym okiem, występujące w Twoim śnie sugeruje ostrożność w interesach. Jeżeli we śnie patrzyłeś komuś głęboko w oczy to znak, że wkrótce zawrzesz nową interesującą i niezwykłą znajomość.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    Ala

    31 sierpnia, 2013

    Śniły mi się oczy, brązowe, wesołe, nie znane. …Ładne raczej….Po jakimś czasie poznałam kogoś, kto takie oczy ma, spojrzałam i wiedziałam że to on….