Oczy - interpretacja snu

Oczy są zwierciadłem duszy również w sennej symbolice. Oznaczają bowiem niepokój wewnętrzny oraz podpowiadają, że za bardzo myślisz o sobie.

Tłumaczenie snu, w którym pojawiają się oczy jest różne w zależności od ich koloru:

  • niebieskie oczy przepowiadają wielką miłość, brązowe, oznaczają że w Twoim otoczeniu są nieuczciwe osoby, szare oczy przestrzegają przez pochlebcami, którzy mogą Cię zwieść, czarne oczy ostrzegają przed niebezpieczeństwem, lepiej abyś uważał na siebie.
  • zmęczone oczy są ostrzeżeniem przed popełnieniem głupstwa. Chore lub zezujące oczy, w Twoim śnie, oznaczają brak pieniędzy. Jeżeli śniłeś o ropiejących oczach to znak abyś pomyślał o sowim zdrowiu. Oczy ślepca we śnie symbolizują wesołą wiadomość. Piękne oczy są oznaka zadowolenia z życia.

Jeżeli malujesz oczy we śnie, to znak, że nie potrafisz stworzyć stałego związku ponieważ boisz się otworzyć przed drugim człowiekiem. Sen, w którym zraniłeś się w oko wróży pogorszenie warunków życia. Utrata oczu we śnie to znak cierpienia w miłości. Osoba z jednym okiem, występujące w Twoim śnie sugeruje ostrożność w interesach. Jeżeli we śnie patrzyłeś komuś głęboko w oczy to znak, że wkrótce zawrzesz nową interesującą i niezwykłą znajomość.


    Ala

    Sierpień 31, 2013

    Śniły mi się oczy, brązowe, wesołe, nie znane. …Ładne raczej….Po jakimś czasie poznałam kogoś, kto takie oczy ma, spojrzałam i wiedziałam że to on….

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz