Osa - interpretacja snu

osa
 O ile w sennej symbolice pszczoła stanowi symbol pracowitości, o tyle osa jest jej zupełnym przeciwieństwem. Sugeruje bowiem nie tylko lenistwo, ale również czekające Cię straty oraz nieprzyjemności. Jeśli więc pojawia się w Twoim śnie powinnaś uważać. Ktoś, kto do tej pory był Ci przychylny, teraz może stać się Twoim żarliwym oponentem.

Osa pojawiająca się we śnie jest więc symbolem lenistwa, szkód materialnych oraz złośliwości.

Jeśli widziałeś osę w swoim śnie uważaj bo Twój dotychczasowy przyjaciel stanie się Twoim przeciwnikiem i wrogiem.

Gdy osa użądli Cię w Twoim śnie to znak, że ktoś kto bardzo dobrze Ciebie zna, będzie próbował wykorzystać swoją wiedzę do niecnych celów.

Rój os widziany we śnie to znak, że ktoś bardzo chce zniszczyć Twoje plany i przeszkodzić Ci w Twoich interesach.

Jeżeli zabiłeś we śnie osę to przepowiednia, że uda Ci się obronić przed atakiem wrogów i nieprzyjaciół.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Anna

  26 kwietnia, 2016

  Osy gonily mnie i kogoś odganiałam je odemnie i ratowalam tego kogoś chyba je zabijałam a one uciekły Uratowałam Siebie i Tego kogoś i się obudziłam co to znaczy pozdrawiam Anna

  Anna

  26 kwietnia, 2016

  Osy gonily mnie i kogoś odganiałam je odemnie i ratowalam tego kogoś chyba je zabijałam a one uciekły Uratowałam Siebie i Tego kogoś i się obudziłam

  Gosia

  10 stycznia, 2016

  Mój sen polegał na tym że to ja polknekam ose lub pszczole i bałam się że mnie urzadli w gardło z przerażeniem się obudziłam.

  Maja

  9 października, 2014

  Kilka razy śniła mi się Osa…
  Raz w śnie grałam w wyliczanke … łańcuch pokarmowy lub coś podobnego. M.in Pająk zjada muchę itp. Aż doszłam do momentu : ,,Osa zjada człowieka.” Wtedy osa zaczęła mnie gonić.

  Drugi sen: Jechałam samochodem nagle przez zamkniętą szybę wleciała osa , która chciała mnie użądlić. użądliła mnie lecz po tym na szczęście ją zabiłam.