Piec - interpretacja snu

piec

Niektóre senniki uważają piec za symbol seksualny a dokładniej dotyczący problemów z potencją.

Jeśli jednak śniło Ci się, że we śnie miałaś okazję coś na nim gotować, możesz liczyć na to, że to na czym Ci zależy w końcu się ziści. Piec kuchenny, na którym gotowałeś na ogniu we śnie to znak, że wszystko będzie się układało Po Twojej myśli.

Nagrzany piec do czerwoności oznacza, iż prawdopodobnie już niedługo zmienisz miejsce zamieszkania. Znajdziesz wygodny dom lub przyjemne otoczenie. Przegrzany piec symbolizuje cierpienie.

Zimny piec wróży chłodne, trzeźwe a czasem wręcz lodowate środowisko albo też obcowanie z ludźmi o takich cechach charakteru.

Jeśli paliłeś we śnie w piecu to znak, że Twoje życie rodzinne będzie wyjątkowo udane. Gdy podczas zapalania w piecu ogień bez trudności ładnie zapłonie to znak, że spędzisz miłe chwile we własnym domu. Jeśli z zapaleniem pieca będziesz miał kłopoty to przepowiednia kłótni rodzinnej.

Sen, w którym ogrzewałeś się przy piecu znaczy, że znajdziesz w końcu partnera przy którym poczujesz się spełniony, który pokocha Cię bezgranicznie.

Jeśli oparzyłeś się o piec w Twoim śnie, lepiej nie wdawaj się w romanse. Skok w bok może szybko wyjść na jaw i przysporzyć Ci wielu kłopotów. Jeżeli natomiast chcesz się ogrzać przy piecu i okazuje się być on zimny to przepowiednia rozczarowania w miłości.

Kiedy ubrudziłeś się sadzą podczas czyszczenia pieca, doznasz uszczerbku na opinii z powodu związku uczuciowego lub przyjaciół.

Gdy we śnie wpadłeś do pieca i się poparzyłeś to wróżba poniesienia strat.

Chowanie się za piecem oznacza, że źle się zachowasz i będą Cię z tego powdu dręczyć wyrzuty sumienia.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz