Przeprowadzka - interpretacja snu

skrzynia
Sen o przeprowadzce może być projekcją niezadowolenia z dotychczasowych relacji z najbliższymi osobami i być wyrazem chęci zmiany otoczenia. Przeprowadzka we śnie może dotyczyć szczególnie osób, które odczuwają narastającą niechęć i zmęczenie, a które źródło tych odczuć przypisują niesatysfakcjonującym znajomościom z różnymi osobami.

Sen o przeprowadzce z własnego domu, symbolizuje chęć zmiany miejsca zamieszkania. Szczególnie wtedy, gdy wciąż mieszkasz  rodzicami i myślisz o usamodzielnieniu się lub gdy jesteś młodym małżonkiem.
Sen o przeprowadzce jest przede wszystkim symbolem tkwiącej w człowieku chęci zmiany czegoś w swoim życiu, która pojawia się raz na jakiś czas i która może po pewnym czasie ustąpić, ale równie dobrze się nasilić. Należy więc przy dużej częstotliwości takich snów dobrze zastanowić się czego owe zmiany miałyby dotyczyć.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    mariola

    22 stycznia, 2014

    sniło mi sie ze byłam wciązy 3miesiąc,stał przymnie człowiek z ktorym sie roztałam,mielismy plany na przyszlosc,mielismy przeprowadzac do3 pokojowego mieszkania i bardzo sie czułam szczesliwa.