Przyjaciel - interpretacja snu

przyjaciolki
Wyśniony przyjaciel stanowi najczęściej projekcję Twoich własnych cech. Często uosabiają brata, sobowtóra itp.

Zabawa i śmiech wraz z przyjacielem, we śnie, to znak rychłego rozstania z nim, powinieneś więc uważać i nie wystawiać tej przyjaźni na próbę.

Przebywanie w towarzystwie wielu przyjaciół, zapowiada przybycie ludzi, których chętnie przyjmiesz, z którymi lubisz się spotykać. Spotkanie z przyjacielem lub odwiedzenie go we śnie to znak, że czeka Cię wielka radość.

Kłótnia z przyjacielem we śnie oznacza jego niewierność.

Płaczący przyjaciel, w Twoim śnie, symbolizuje niepowodzenia zawodowe. Zmartwiony, smutny przyjaciel widziany we śnie symbolizuje Twój smutek na jawie.

Jeśli śniłeś o zmarłym przyjacielu spodziewaj się  nieoczekiwanych wieści.

Gdy martwiłeś się, we śnie, o swojego przyjaciela to ostrzeżenie, że na jawie może spotkać go coś złego.

Sen, w którym pomogłeś przyjacielowi symbolizuje zdradę tajemnic. Jeśli żegnałeś się z przyjacielem w Twoim śnie przygotuj się na utratę majątku.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    Estera

    26 listopada, 2013

    Miałam sen, że spotkałam mojego znajomego. Nie znamy się długo ale jest on dla mnie w pewien sposób dobrym duchem, oparciem. We śnie nie mogliśmy zamienić słowa na osobności, ale mieliśmy kontakt. Zazwyczaj się uśmiechał i pytał się o moje samopoczucie. Pragnę zaznaczyć, że te sny powtarzały się kilka razy raz to ja odwiedziłam go u niego w jego miejscowości a dwa razy on u mnie. Czy to coś może znaczyć?