Pszczoła - interpretacja snu

kwiat

Pszczoła we śnie ma wiele różnych interpretacji, które zależą od okoliczności temu towarzyszących.

Pszczoły są jednymi z najbardziej pożytecznych owadów. Dzięki nim rośliny są zapytane i dają owoce, którymi żywią się ludzie. Życie człowieka, jego przetrwanie jest silnie związane z aktywnością pszczół. Z tego względu w snach zazwyczaj również są one dobrym znakiem. Symbolizują wszelką pomyślność, szczęście i powodzenie. Wskazują na zdrowe, dobre relacje z rodziną i przyjaciółmi, ich wsparcie i zaufanie.

Również ze względu na swoją pracowitość, sumienność, działanie dla dobra ogółu i umiejętności współpracy są pozytywnie postrzegane przez ludzi. Jeżeli śniący marzy o tym, że sam jest pszczołą, to dla niego znak, że zapracowuje się dla innych, nie myśląc zupełnie o sobie. Powinien zadbać także o swoje potrzeby i marzenia.

  • Rój pszczół – zapowiada szczęście i duże sukcesy;
  • Słuchanie brzęczenia pszczoły – symbolizuje strach śniącej osoby przed czymś lub przed kimś; jest on jednak niepotrzebny, gdyż osoba ta jest na tyle silna, że poradzi sobie nie tylko z jednym przeciwnikiem, ale nawet z wieloma na raz, musi tylko uwierzyć we własne siły;
  • Bycie użądlonym przez pszczołę – to oznaka nauczki dla śniącego, który popełnił niewybaczalny błąd, należała mu się odpłata za niestosowne zachowanie, niemoralne postępowanie; dzięki temu drugi raz nie zrobi tego samego;
  • Przeganianie pszczół – może zwiastować wybuch pożaru w domu śniącego; na wszelki wypadek należy upewnić się, że takie zagrożenie nie istnieje.

 


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    wpadający syn do jeziora z bańką po oleju

    5 lipca, 2016

    🙁