Ptaki - interpretacja snu

ptaki
Ptak to symbol wolności, zwłaszcza duchową. Podobne znaczenie przypisuje się również tym, które pojawiają się we śnie. Sen o ptakach to najczęściej wyraz potrzeby większego uduchowienia. Poza tym duży wpływ na interpretację snu ma również to, jaki ptak się pojawia.

Ptak zamknięty w klatce oznacza zbliżające się problemy.

Ptak drapieżny, kukułka lub sroka to zagrożenie zdradą małżeńską. Słowik lub gołębica oznaczają pogodzenie się lub potrzebę załagodzenia konfliktów w związku.

Nocne ptaki takie jak sowa czy nietoperze oznaczają, że kłopoty, które obecnie masz szybko się skończą.

Śpiewające ptaki oznaczają mnóstwo szczęścia. Barwny ptak jest symbolem szczęśliwego małżeństwa. Ptak bez piór oznacza, że często poniżasz innych ludzi. Drapieżny ptak to znak, że Twój wróg tak szybko się nie zmęczy, powinieneś zachować szczególną czujność. Ranny ptak oznacza smutek z powodowany przez najbliższych.

Karmienie ptaków we śnie jest wróżbą wesołego towarzystwa.

Martwy ptak to brak nadziei, koniec złudzeń. Jeżeli strzelałeś do ptaka we śnie, uważaj bo Twoje interesy mogą iść różnie, niekoniecznie tak jakbyś tego oczekiwał.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Malvina

  3 października, 2022

  Mialm sen ze moje rodzice wydawali mnie za maź on mial krecone wlosy nigdy go pszed nie widzialam mial na imie izajasz a na mnje powiedzial izaja wyszłysmy na dwor chmury byly bardzo ciemne I blisko bylo prawie dotykalam je bylo kòłko jasnosc czarny ptak z rogami I byl tak mis ktory do mnie sie smiał.

  iga

  14 marca, 2016

  Śniło mi się gołębie które chciały mnie zaatakować

  kasia

  21 października, 2015

  Śnił mi się sokół który atakował moje papugi które są parą.Poranił je .Była krew ale żyły

  paula

  29 września, 2013

  Snil mi sie czarny kot i pare godZin pozniej faktycznie przykrosc…:/

  agnieszka

  15 września, 2013

  snily mi sie czerwone ptaki ale nie w locie one brodzily po ziemi i ja rozgonilam