Samolot - interpretacja snu

samolot

Sen o samolocie jest zwiastunem zbliżającego się uwolnienia od kłopotliwych obciążeń, a także fizyczne odprężenie. Jeżeli we śnie widzisz samolot to znak, że w najbliższych dnia zdarzy się coś niezwykle ciekawego.

Gdy lecisz samolotem, to ostrzeżenie, że nie powiedzie się Twój wzniosły plan, a nawet może przynieść znaczne szkody.

Jeżeli widzisz spadający w płomieniach i kłębach dymu samolot, uważaj bo czeka Cie nieszczęście. Jeżeli jednak, spadający samolot jest jedynie w ogniu, to dobry znak.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Klara

  28 maja, 2014

  czesto snije mi sie ze widze samolot gdzie pozniej on sie rozbija i pojawia sie czarny dym..

  wioletta

  28 września, 2013

  śniło mi się że siedziałam w pokoju z rodziną.PO CHWILI MIAŁAM WIZIE.WIDZE JAK LECĄCY SAMOLOT UDEŻA W BLOK I MOJE OKNO.ALARMUJE O TYM TYCH KTÓŻY SĄ ZEMNĄ W POKOJU O NADCHODZĄCEJ TRAGEDIJ. I NAGLE WIDZE LECĄCY SAMOLOT PROSTO W MOIE OKNO WYBIEGAMY Z POKOJU NASTĘPUJE WYBUCH BUYNEK JEST ZNISZCZONY ALE NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO.CIEKAWE JEST TEŻ TO ŻE GDY WYSZLIŚMY Z DMU WIDZIAŁAM LUDZ SPRZĄTAJĄCYCH A NIE WIDZIAŁAM TEGO SAMOLOTU.

  Gummybear

  14 lipca, 2013

  Miałem sen na jawie o locie samolotem. Wybierałem się w zaplanowaną podróż bo przybyłem na lotnisko. Jednak nie wiedziałem dokąd lecę. Okazało się rónież , że zgubiłem bilet więc nie mogłem sobie przypomnieć celu podróży. Jednak służby lotniskowe były tak uprzejme , że wyday mi bez opłaty lot zastępczy , jednak nie miałem wpływu na to dokąd lecę. Otrzymałem fragment gałązki bezlistnej grubości palca, na której wisiały dwie małe karteczki jak do walizki. Jednak o celu lotu dowiedziałem się od stewardessy w odprawie. Miałem wsiąść na samolot do Nottingham, na południu Wielkiej Brytanii. Port lotniczy bł nieduży. Położony na równinie. Pora roku chyba jesień lub wiosna, o zachodzie słońca. Po odprawie poszedłem do samolotu. Ku mojemu zdziwieniu oczekiwał na mnie pjazd przypominający barkę lub statek rzeczny, zadaszony, bez okien. Stał na wodzie. Kapitan przeprosił wszystkich, mówiąc że ten statek powietrzny był jedynym możliwym jako samolt zastępczy dla tych którzy zapomnieli lub zagubili bilet. Poprosił o zajęcie miejsca, wskazał, że stojące też jest możliwe , gdyż lecimy statkeim powietrzny małych prędkości. Start i lot okazał się niezwykle przyjemny, niczym powolna jazda na karuzeli.Można było podziwiać szerokie widoki z niedużej wysokości. Wszyscy obserwowali piękne zakola rzek oraz zieleń wszechobecnej roślinności leśnej. tTrochę przypominało to krajobrazy Amazonii, jednak przyroda wskazywała na okolice klimatu umiarkowanego. Lądowanie nie było wyraźnym zakończeniem tego snu. Jednakże odczucia od momentu wejścia do portu lotniczego były wyłącznie przyjemne, pomimo perturbacji z biletem.