Spotkanie - interpretacja snu

spotkanie

Sen, w którym spotykasz nieznajomą osobę sugeruje abyś zmienił swoje plany.

Spotkanie z przyjacielem zapowiada miłą niespodziankę. Spotkanie nieprzyjaciela natomiast, oznacza rozwiązanie jakiegoś trudnego problemu lub zagadnienia. Kiedy spotkany nieprzyjaciel się uśmiecha, uważaj na nieprzyjemności.

Spotkanie bliskiego przyjaciela lub kochanka i traktowanie go jak zupełnie obcego wskazuje na dwuznaczne uczucia wobec kogoś, kogo uznajesz za bliskiego. Może w rzeczywistości nie chcesz angażować się w związek uczuciowy z tą osobą.

Dobrze jest śnić, że po wyjściu z domu spotkało się swych bliskich i przyjaciół, a także, gdy witasz się z nimi i całuje. Oznacza to, że powiesz komuś i usłyszysz od niego miłe słowa. Natomiast spotkać ludzi, którzy wprawdzie nie są przyjaciółmi, ale których się zna, zapowiada również dobro, lecz mniejsze.

Witać zaś i całować wroga jest zapowiedzią kresu nieprzyjaźni.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    Bożena

    18 października, 2020

    Byłam wdomu u rodziców byłego chłopaka córki było bardzo pięknie i byłam bardzo zadowolona matka chłopaka on i jego siostra też bardzo b5ili zadowoleni bardzo mi dziękowali ze przyjechałam ,chciałam dodać ze 5lat temu zostawił córke z dzieckiem ja bardzo to wszystko przezywam lecze się na depresie obecnie związał się zkobieia zdzieckiem