Statek - interpretacja snu

statek
Sen o statku to symbol życia pełnego przeróżnych emocji. Gdy więc przyśni Ci się statek spodziewaj się zmiany drogi życia.

Gdy widzisz we śnie statek to znak, że potrzebujesz odmiany w życiu, odmiany w losu. Znaleźć się na statku, to znak, że planowane zmiany albo zamierzona zmiana powinny być jeszcze raz przemyślane.

Sen, w którym widzisz odpływający statek przepowiada pożegnanie z kimś, ze sprawą lub miejscem. Statek wpływający do portu we śnie wróży spotkanie z kimś znajomym.  Opuszczanie statku w porcie to znak, że osiągniesz wytyczony cel. Obserwowanie jak się buduje statek albo załadowuje, czekają Cię zyski i korzyści. Statek widziany we mgle lub w czasie sztormu to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem.

Tonący statek pojawiający się we śnie to ostrzeżenie, że chociaż jesteś niewinny, dosięgnie Cię cios losu. Wrak statku oznacza, że Twoje interesy nie będą szły tak dobrze jak do tej pory.

Sen, że się płynie na okręcie spokojnie jest dobry dla wszystkich. Natomiast sen o żegludze w czasie burzy morskiej zapowiada przykrości i niebezpieczeństwa. Jeśli okręt doznaje katastrofy czy to przewróciwszy się, czy też uderzywszy o skały śniący poniesie stratę.Sen, że się nie może wypłynąć, choć ma się taki zamiar, lub że ktoś gwałtownie nas zatrzymuje, zapowiada przeszkody i trudności w aktualnym przedsięwzięciu.

Sen, że stojąc na lądzie widzi się okręty spokojnie płynące po morzu jest dobry dla wszystkich : wróży podróż, podróżującym zaś powrót; często też uprzedza, że przyjdą wieści zza morza. Jeśli się śni, że okręty odbijają od brzegu, pomyślności nastąpią, lecz nieco później, jako że dopiero się rozpoczyna żegluga. Natomiast jeśli okręty już przybijają do brzegu lub stoją w porcie, pomyślność urzeczywistni się wkrótce, ponieważ żegluga osiągnęła swój cel. Zawsze dobrze jest widzieć we śnie morze pieniące się i sfalowane, jest to bowiem zapowiedzią wielkich spraw. Pełna cisza na morzu oznacza bezczynność, burza zaś kłopoty i straty.

Wyśniony statek kosmiczny zapowiada jakieś zmiany. W Twoim życiu pojawi się coś nowego. Być może ktoś zarazi Cię swoją pasją lub pokaże nowy sposób aktywnego spędzania czasu.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    gosia

    15 stycznia, 2014

    widziałam we śnie jakiś statek latający z którego było coś spuszczane. z tego później tworzyły sie dziwne postacie. wszyscy przed tym uciekali na dworzec autobusowy i czekali na autobus który można bylo kupic ale i tak trzeba było czekac