Staw - interpretacja snu

staw

Sen, w którym pojawia się staw może przyjmować różne interpretacje. Wszystko zależy od tego, jaką wodą był wypełniony.

Staw z czystą, błękitną wodą to znak, że spotkasz osobę, która wywrze na Tobie ogromne znaczenie. Staw z brudną, mętną wodą to znak, że ktoś z Twoich przyjaciół okaże się w stosunku do Ciebie nielojalny.

Staw pełen ryb przepowiada, że stan Twojego konta znacznie się powiększy. Staw z martwymi rybami ostrzega przed sporymi stratami.

Jeżeli we śnie wpadłeś do stawu to znak, że wszystko, czego się podejmujesz zamienia się w sukces. Jesteś więc urodzonym szczęśliwcem.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Daria

  24 stycznia, 2022

  Śnił mi się staw zarosniery a w nim martwy Wilknie rozumiem tego snu

  Seba

  25 marca, 2016

  Snilo mi sie ze lowilem ryby na stawie u dziadka na wsi. Wody bylo strasznie malo i byla brudna i zlowilem taka 2-3cm dlugosci rybke i poszedlem ja wypuscic, nie plynela tylko lezala bokiem jak martwa a przy brzegu zobaczylem inne stare martwe ryby, poszedlem troche dalej wzdluz stawu i tam zaczelem lowic ale wody dalej bylo malo jakby staw wysychal i zostawalo bloto, ryby troche wieksze braly ale na koniec pojawil sie jakis kot chyba bialo rudy i jak holowalem rybe to on ja zlapal i chcial uciec ale caly czas sciagalem rybe kolowrotkiem wiec kot szedl w moja strone trzymajac rybe w pysku i wtedy sie przebudzilem, co ten sen mogl oznaczac?