Stopy - interpretacja snu

stopy
Motyw stopy we śnie jest to symbol erotyczny albo oznacza plany na dłuższą metę, jeśli stopa porusza się szybko i sprawnie.

Oglądanie własnych stóp we śnie oznacza, że czujesz wstyd i upokorzenie. Musisz więc przełamać się i pokonać lęk. Oglądanie cudzych stóp we śnie to wróżba rodzinnej tragedii.

Jeśli miałeś we śnie dużą stopę to znak że będziesz szczęśliwym posiadaczem domu, nieruchomości.

Wąska stopa widziana we śnie symbolizuje daleką i wyczerpującą drogę, która Cię czeka. Gruba stopa to symbol niedomagania. Spuchnięta stopa to znak, że Twój los zmieni się całkowicie. Zniekształcona przepowiada złe wiadomości. Brudna stopa oznacza choroby. Chora z kolei to znak, że ktoś przeszkodzi Ci w pewnej sprawie. Amputowana stopa widziana we śnie to symbol hańby i szyderstwa. Bosa stopa to wróżba kłopotów, które możesz przezwyciężyć ciężką pracą.

Jeżeli we śnie czujesz ból stopy to znak, że wkrótce spotka Cie nieprzyjemna sytuacja. Gdy zostaniesz ugryziony w stopę to znak zazdrości. Sen, w którym skaleczysz się w stopę symbolizuje, że Twoi przyjaciele zawiodą Cię. Będziesz ich potrzebował, a oni nie udzielą Ci wtedy pomocy. Złamanie stopy we śnie to przestroga przed możliwym wypadkiem.

Całowanie stóp we śnie symbolizuje skruchę związaną z upokorzeniem.

Mycie stóp oznacza, iż w Twoim domu panują zdrowe stosunki.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Monika

  7 maja, 2016

  Brudne stopy nieboszczyka -kobieta

  ewa

  28 stycznia, 2015

  gnijąca stopa

   ewa

   28 stycznia, 2015

   chora stopa