Syn - interpretacja snu

Sen o synu to sygnał wewnętrzny, że w Twojej psychice nastąpiły jakieś zakłócenia, albo sen ostrzegawczy w odniesieniu do prawdziwego syna.

Wyśniony syn może sugerować także nadwyrężoną kondycję fizyczną lub też podpowiadać, abyś zwrócił uwagę na potrzeby własnego potomstwa.

Gdy widziałeś własnego syna we śnie, wkraczasz na obszar telepatii, możliwości dzielenia cudzych uczuć i myśli na odległość. Odczytując tego rodzaju sen powinieneś pamiętać. Że ważne są wszystkie detale. Dlatego też, bardzo uważnie powinieneś przypomnieć sobie szczegóły snu, wszystko co wyśniłeś może przydarzyć się Twojemu dziecku w rzeczywistości.


  Lucyna

  Luty 25, 2014

  Snił mi się mój syn ubrany w czarny garnitur i w białą koszulę.Chciał do mnie podejść , ale coś lub ktos mu przeszkadzał. Obok stał mój były mąż , był zły. Nadmieniam , ze moje relacje z synem od roku prawie ustały.Prosze o interpretację.Dziekuję

  stella

  Styczeń 17, 2015

  snil mi sie moj zonaty syn jak mowil swojej zonie do uchakocham cie izostal zignorowany po czym mial oczy pelne lez.

   Pamiętam tylko ze przyśni mi się mój syn ,mówił do mnie żebym nie wyjeżdżał chodziło o wyjazd

   Maj 30, 2016

   Tęskni za mną jestem cały czas w pracy za granicą ,przyjeżdżam na urlop i święta .

  kamila

  Styczeń 29, 2015

  snil mi sie moj syn ale miqł tważ bardzo z fałdowana tak jak by po wypadku i tak stał i na mnie parzył

  Ewa

  Marzec 17, 2017

  Snil mi sie moj syn w trumnie byl w czerwonej kurtce trwal jego pogrzeb bardzo plakalam i tez na jawie.

  iwona

  Październik 24, 2017

  snil mi sie syn ktoregospotkalam przypadkowo na parkingu , mial ze soba rower i zapytal gdzie jade a ja mu odpowiedzialam ze go podwioze . Bylo to w nieznanym mi miejscu .

   Mariusz

   Grudzień 15, 2017

   Ktoś odpisze?

  Mariusz

  Grudzień 15, 2017

  Śnił mi się mój synek jak wszedł do jakiejś stodoły po śladach tak jakby za złodziejem paliwa drzwi od stodoły były zamknięte wic je tylko uchyliłem i powiedziałem aby wrócił ale on przeszedł na drugą strone obeszliśmy stodołę do okoła po śladach i na górze zobaczyłem moją partnerkę i mojego synka jak obejmuje łeb zbitej świni który trzyma w pysku pies owczarek koli a partnerka krzyczy do kogoś (i po co dałaś mu te kość) i się obudziłem , co to może znaczyć miałem to pierwszy raz.

  Elzbieta

  Sierpień 5, 2021

  snil mi sie moj syn kiedy byl malym dieckiem byl blady i mocno oslabiony byl godny i prosil o cos do jedzenia przyszedl do mnie a ja pracowalam na kuchni obecnie moj syn jest dorosly i przebywa w osrodku zdrowia gdzie ma opieke 24 godz jest chory na schizofrenie

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz