Szpital - interpretacja snu

szpital

Szpital występujący w Twoim śnie oznacza, że wkrótce nastąpią jakieś poważne zmiany w Twoim życiu. Niestety niewykluczone, że będą one konsekwencją jakiegoś smutnego, bolesnego zdarzenia.

Szpital widziany we śnie to oznaka poprawy warunków życia.

Być pacjentem szpitala we śnie, oznacza, że ustalony przez Ciebie plan działania lub jakieś zamierzenie musisz przemyśleć jeszcze raz, w przeciwnym razie możesz mieć kłopoty z osiągnięciem celu.

Jeżeli jesteś odwiedzającym w szpitalu to znak, że dostaniesz niemiłe wiadomości o kimś  z Twojej rodziny.

Gdy śniło Ci się, że jesteś pracownikiem szpitala, to wróżba, że związek z jakimś człowiekiem jest przeszkodą w osiągnięciu określonego celu.

Szpital psychiatryczny występujący we śnie, jest przepowiednią przyszłej klęski jaką poniesiesz, jednak nie będzie ona z Twojej winy.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  patka

  29 listopada, 2016

  Śniło mi się że jestem w szpitalu i leżę na łóżku ciężko chora a potem wzgórze i że mam grać koncert naciągałam struny gitary na dole było morze przyglądał mi się chłopak miałam grać koncert ….ale wtedy obudziłam się zadzwonił mi buzdzik i musiałam szykować się do szkoły ktoś wie co to może znaczyć? proszę o odp

  Anonim

  7 marca, 2016

  Wyszłam że szpitala i od paru dni śniadania mi się szpital co to oznacza

  renata

  18 lipca, 2015

  Śniło mi się ze jastem w szpitalu i jakiś chory młody chłopak odkrecil wodę .woda była czysta

  nona

  5 lutego, 2014

  Snilo mi sie ze przygotowywalam sie do operacji… ostatnio mi sie wogole sni ze jestem w szpitalu. Pacjetka. A dodam jeszcze ze tydzien temu bylam w szpitalu na pare dni.
  Ktos moze wiedziec co to znaczy ?!

  sara

  25 września, 2013

  śnił mi się mój kot który już nie żyje..był pochowany..ja wygrzebałam go z ziemi ..on odżył i dałam do torby..