Twarz - interpretacja snu

twarz

Sen, w którym widzisz twarz można potraktować jako projekcje tego, jak sam się prezentujesz i zachowujesz w kontaktach z innymi.

Jeśli we śnie patrzyłeś na czyjąś twarz to znak, że chcesz więcej czasu oraz uwagi poświęcić innym ludziom. Gdy ujrzana przez Ciebie we śnie twarz była piękna to czeka Cię wiele radości.

Umalowana twarz oznacza fałszywych przyjaciół. Uśmiechnięta twarz symbolizuje pomyślność. Smutna twarz to zapowiedź kłopotów ze zdrowiem. Chuda twarz przepowiada klęskę w uczuciach.

Sen, w którym miałeś piękną twarz symbolizuje pełnienie nadziei. Jeśli miałeś brzydką twarz we śnie, czekają Cię zmartwienia i troski.

Kiedy, we śnie, zobaczysz własną twarz w lustrze to znak, że jeżeli marzysz o dziecku, Twoje pragnienie niedługo się spełni.

Gdy myłeś twarz we śnie to wróżba złości spowodowanej długami. Zasłanianie twarzy we śnie symbolizuje zrozumienie własnych błędów.

Obca twarz widziana przez Ciebie we śnie symbolizuje zmianę pracy lub mieszkania. Poraniona twarz przepowiada kłopoty.

Jeśli rysowałeś twarz we śnie to znak, że ostrożnie wybierasz przyjaciół.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Agnieszka

  14 października, 2018

  Ja już przyspialam .Jak na ze mną pojawiła się twarz . Stara i włosy siwe. Aż się zerwała ze snu .

  Anonim

  19 grudnia, 2015

  Śniło mi sie, ze bylam gdzieś z moimi znajomymi, i oni wszyscy znikli a przezemna stanęła jakas straszna twarz z czerwonymi oczyma, i sie na mnie patrzyla. Pozniej sie obudziłam