Włosy - interpretacja snu

fryzura

Włosy pojawiające się we śnie są mocnym symbolem erotycznym, aczkolwiek w znaczeniu przenośnym.

Jeżeli we śnie masz rude włosy to znak, że jesteś temperamentny i bez problemów znajdujesz sobie przyjaciół.

Jeżeli śnisz o sobie z włosami w kolorze czarnym, nie będziesz narzekać na zdrowie.

Gdy we śnie masz siwe włosy, czeka Cię zmartwienie, natomiast białe włosy oznaczają , że czeka Cię wszystko co najlepsze.

Blond włosy oznaczają, że jesteś osobą z milionem pomysłów na minutę.

Długość włosów we śnie także ma ogromne znaczenie i tak: krótkie włosy oznaczają, że za bardzo tłumisz swoje potrzeby, długie włosy to znak braku problemów w kontaktach z płcią przeciwną.

Gdy śnisz o swoich pięknych i zdrowych włosach jest to dobrą wróżbą na przyszłość, natomiast sen o długich i potarganych włosach jest znakiem chwilowych problemów i trudności w życiu.

Sen o farbowaniu włosów mówi o tym, iż za dużo czasu poświęcasz sprawie, w której już nic nie można zmienić i nic nie możesz zrobić.

Gdy we śnie obcinasz komuś włosy jest to ostrzeżenie abyś nie próbował zarobić na cudzym nieszczęściu.

Gdy kogoś czeszesz we śnie czeka Cię podróż, jeżeli czeszesz komuś warkocz to znak, że chciałbyś odbudować zerwany związek .

Pojawiające się we śnie pięknie uczesane włosy są zapowiedzią wiernej i długiej przyjaźni.

Gdy we śnie spotkasz lub zobaczysz łysego mężczyznę nie masz powodów do obaw o swoją przyszłość, czeka Cię bogactwo i uznanie.

Powodzenie i szczęście w miłości oznaczają kręcone włosy widziane we śnie.

Gdy śnisz o utracie włosów bez względu na wiek, w jakim jesteś we śnie, oznacza to że będziesz cieszył się przez długi, długi czas nieograniczoną energią.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  ania

  26 lipca, 2022

  śniło mi sie że ktoś podpalał mi włosy

  Emil

  16 czerwca, 2018

  Sniło mi sie że przebywalem ze znaiomymi w domu a po chwili dolaczyli do nas kolejni a ja zaczolem wymiotowac wlosami

  grazyna

  30 listopada, 2014

  Snilo mi sie ze klak wlosow lezal mi na klatce piersiowej blond co to oznacza

  natalia

  13 lutego, 2014

  Mi sniol sie prawie codziennie piekne dlugie wlosy aaple one wypadaja:-( ja nie mam takich wlosow:-(:-( i z partnerem caly czas sie kloce

  ela

  28 listopada, 2013

  śniło mi się że zaczęło pojawiać mi się więcej siwych włosów nie były bardzo widoczne ale było ich dużo więcej (w rzeczywistości pojawiają się po kilka jak zauważe to wyrywam bo mam dużo włosów więc mogę ), a potem śniły mi się dzieci ze szkoły które uczę i w którymi ostatnio miałam problemy (zachowanie w czasie lekcji ) ale właśnie znalazłam metodę i już druga lekcję (wczoraj) udało mi się je opanować

  Anna

  24 września, 2013

  Bardzo czesto sni mi sie ze jestem w pociagach, autobusach lub tramwajach I podrozuje. Zastanawiajace jest ze rozpoznaje czasem te same ulice lub te same miejscowosci.. snie kilka razy w tygodniu o tym samym przy czym od paru lat bardzo czesto zmieniam prace ktora konczy sie w taki sam sposob I mam takie same problemy zastanawiam sie czy to ma cos wspolnego??