Woda - interpretacja snu

woda

W większości przypadków woda traktowana jest jako obraz ludzkiej duszy. To jak  ona wygląda odnosi się więc do tego, co znajduje się w ludzkiej duszy.

Czysta woda oznacza, że Twoja dusza jest spokojna i pełna równowagi. Z takim nastawieniem z ogromną łatwością osiągniesz sukces w niemal każdej dziedzinie.

Mętna, brudna woda to znak, że w Twojej psychice dzieje się coś złego. Może to wynikać z wielu względów, na przykład z braku pewności siebie, zbytnim materializmie a nawet niewłaściwymi cechami charakteru.

Przejrzysta woda zapowiada, że czeka Cię wielka pomyślność.

Wzburzona, niespokojna woda to wróżba, że w Twoim życiu rozpoczyna się właśnie trudny okres. Gdy widzisz odbicie w wodzie to ostrzeżenie abyś przestał żyć w świecie iluzji.

Jeżeli we śnie pijesz zimną wodę, zapowiada się spokój i harmonia w Twoim życiu. Jeżeli natomiast pijesz we śnie ciepłą wodę, powinieneś lepiej zadbać o stan swojego zdrowia.

Szumiąca woda we śnie to znak, że do twojego domu zawita bardzo strudzony wędrowiec.

Święcona woda symbolizuje  Twoje dążenie do perfekcjonizmu lub marzenia o oczyszczeniu się ze wszystkich win.

Woda sodowa oznacza, że pomimo tego iż jakiejś sprawie poświęcasz bardzo dużo czasu, to jej efekt końcowy i tak Cię nie zadowoli.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Katarzyna

  3 marca, 2020

  Śniła mi ocean czarny i głęboki zanurzyłam nogę by sprawdzić grunt ale nie było go, by wyjść z niego musiałam z synem się zanurzyć po szyje by złapać drabinkę i wyjść na brzeg

  barbara

  14 listopada, 2014

  snilo mi sie jak splywa woda po scianie , njpierw byly male krople .To byla czysta woda

   Jadwiga

   29 lipca, 2017

   miałam sen o burzliwej błotnej wodzie,swojej rodzinnej wsi .Stojąc przy drodze i nagle rwańca błotna woda porywa mego brata,chciałam złapać jego za rękę ale nie zdążyłam i weszłam do tej wody by go odnaleźć ale nie odnalazłam .Wyszłam na suchy ląd jak by tam dalej tego nie było, ale brata nie odnalazłszy.

  ewa

  26 września, 2014

  woda leje sie z sufitu

  beata

  26 lutego, 2014

  Śnił mi sie Męszczyzna bez zębów

  Ewa

  12 stycznia, 2014

  śnił mi się dzisiaj samochód ,który wpadł do wody i zatonął a ja stałam na brzegu i patrzyłam jak idzie na dno
  ,samochód był koloru czerwonego

  grażyna

  20 września, 2013

  widziałam wodę kapiącą ze ścian czystą a na ziemi/korytarzu/ kałuże tej wody już brudne i wychodząc z jednego końca korytarza z mieszkania idąc do drugiego mieszkania kilka razy bo zawsze coś zapomniałam/ niby od siostry / tej kałuży było coraz więcej , że na końcu musiałam po niej iść i szłam dalej. .Przechodziłam też dalej do siostry na dworze i zobaczyłam kąpiącą się siostry wnuczkę chyba w jeziorze przez , które musiałam przejść brzegiem bo inaczej nie dało rady.