Wojna - interpretacja snu

wojna

Sen o wojnie jest najczęściej sygnałem, że czymś się denerwujesz. Sen taki zapowiada zwykle kłopoty i troski z nimi związane.

Gdy widzisz wojnę we śnie to znak, że przeżyjesz wielki stres w swoim życiu.

Bycie na wojnie we śnie oznacza, ze wśród Twoich przyjaciół wybuchnie poważna kłótnia.

Wygrana wojna symbolizuje bogactwo oraz szczęście. Przegrana – dowiesz się czegoś bardzo złego o bliskiej Ci osobie.

Gdy we śnie dostaniesz się do niewoli to znak, że spotkasz silnego przeciwnika, który przysporzy Ci wiele szkód.

Złe wiadomości wróży wyśnione czytanie o wojnie w gazetach. Jeżeli wyruszasz we śnie na wojnę, sprawy, którymi obecnie się zajmujesz nie powiodą się.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Sva.

  20 września, 2016

  Jestem w swojej miejscowości. Nie sama występują też inne osoby, widać rannych. Podczas trwania wojny jestem głodna i czuje to śniąc, wszystko odczuwam realnie. Wychodzę z domu słyszę gardzo głośny huk od boby, leci gruz chce się schować. Po tem jest dobra wiadomość przyjechały samoloty raczej myśliwce po to by zrzucić suchy prowiant. A raczej chleb. Przylatywały co jakiś dłuższy czas. Bardzo się ciesze że znajduje mała suchą kromke chleba. Od czasu tego snu wiem co znaczy wojna. Było to tak realne jakby ostrzeżenie przed prawdziwą.

  Kamil

  15 stycznia, 2015

  Witam. Ostatnio mniewam sny o wojnie….najczesciej jestem glownym obiektem do zlikwidowania dziwne jest to ze nie ma wojska tylko samoloty wojskowe niby to f16 czy tez migi….stoje posrod wielu osob a te samoloty tylko we mnie celuja…dostaje za kazdym razem mimo ze uciekam, ale za kazdym razem nie gine…dzis mi sie snilo ze uciekalem przed mysliwcem i schowalem sie w jakims starym pomieszczeniu dosc duzym i zostala wystrzelona rakieta w ten budynek, a ja zostalem tylko popazony….wie ktos co moze to oznaczac? blagam pomocy takie sny mam co noc

  AgAta

  4 września, 2014

  Dzięki :*