Wypadek - interpretacja snu

Sen o wypadku, należy traktować jako ostrzeżenie przed brawurową jazdą. Nawet gdy nie wybierasz się w daleką podróż powinieneś zachować szczególną ostrożność.

Gdy we śnie jesteś świadkiem wypadku, jest to przestroga przez lekkomyślnymi znajomymi.

Jeżeli przeżyjesz wypadek to przepowiednia, iż znajomość i obcowanie z niefrasobliwymi osobami może przysporzyć Ci strat lub kłopotów.

Gdy wyjdziesz z wypadku bez szwanku to znak, że niedługo log się do Ciebie uśmiechnie.

Wypadek samochodowy we śnie ostrzega, abyś na jakiś czas zrezygnował z podróży dla swojego własnego bezpieczeństwa.

Wypadek na morzu oznacza, że Twoje sprawy uczuciowe bardzo się skomplikują.


  Eliza

  Listopad 9, 2013

  Śniło mi się że szłam na przystanek autobusowy a pare metrów przede mną ciężarówka się wywróciła, a ogień który się z niej wydobył zabił wszystkich na przystanku.

   Robert

   Sierpień 17, 2017

   Śniła mi się ciężarówka , która jechała na przeciwko i zjechała przed mostem do rowu , tak że kabina zanurzyła się po dach w błocie.
   W tym samym czasie inne auta wpadały na moście do rzeki, ktoś próbował je wyciągać z wody .
   Ja odjechałem z tego miejsca autem s przecieną stronę xostawiając te sceny za sobą

  Jurek

  Maj 11, 2014

  Sny i wizje oraz wszelkie „wypadki” z codziennego zycia, ktore zaistnialy nieoczekiwanie maja bardzo duze znaczenie – sa to ekstrakty nie kulturowe lecz NATURALNE. Jedyny problem to jest ich zapamietanie i wlasciwa interprentacja. Zadna energia nie bierze sie z nikad i nie znika bez sladu… Pamietajmy ze wiekszosc rzeczy, ktore na codzien postrzegamy juz dawno sie wydarzyly – np Slonce oraz wszystkue gwiazdy wyslaly nam swiatlo ktore widzimy setki, tysiace lub miliony lat temu… Moge Panstwu dac pare pomocnych „narzedzi”:
  1) wazne sa wszelkie zaistniale fakty zwiazane z dana osoba
  2) zawsze jest kontrast lub metafora – nigdy nie chodzi o to samo we snie co i w zyciu – chodzi najczesciej o symbole – na samochod – „KIEROWANIE” np. zyciem….”

  Jurek

  Maj 11, 2014

  ….3) bardzo wazne sa PODMIOTY. Tzn. kazdy detal ma swoje znaczenie – trzeba je przeanalizowac i wlasciwie zinterpretowac do swojej sytuacji i zycia…i NIGDY NIE IGNOROWAC. Wszystko co sie wydarzylo nieoczekiwanie ZAWSZE ma swoj powod….
  Pozdrawiam

  marek

  Maj 23, 2014

  wczoraj śniło mi się, że jechałem ze znajomymi samochodem (ja jako pasażer), mieliśmy wypadek. Jednego ze znajomych rozwaliło na kawałki i zaczął płonąć ale przeżył. Reszcie nic się nie stało. Pozbieraliśmy części ciała znajomego i pojechaliśmy dalej ale po drodze stwierdziliśmy, że noga za bardzo się spaliła i ja wyrzuciliśmy przez okno.

  Co to może oznaczać???

  Kama

  Październik 9, 2015

  Sen auto prowadzone przez kobiete na zakręcie wypada z drogi.wyszłyśmy bez szwanku

  Mama m

  Czerwiec 25, 2016

  Jechałam tramwajem szyny zawieszone jakby nad morzem, maszynista strasznie przyspieszył, wykonał się tramwaj. Wyszłam bez szwanku. Spotkanie później z kolegą z szkoły podstawowej. Sam moment wypadku jak w zwolnionym tempie tak jakby ktoś mi dawał czas na wzięcie plecaka i uratowanie się podczas wypadku tramwaju.

  Wiktoria

  Styczeń 24, 2018

  Mi śniło się,że z mamą i młodszym bratem szłam od lekarza, przechodząc przez tory które były puste nie wiadomo z kąd pojawił się tramwaj i nas potrącił. Moja mama zgineła w tym śnie na miejscu a ja z bratem trafiliśmy w ciężkim stanie do szpitala…

  Mimo tego znaczenia wypadku nie wiem co mógł oznaczać mój sen…
  3 lata temu (prawie 4) zmarł mój tata, więc może on chciał mi jakoś coś pokazać? Ostrzec przed czymś? Nie mam pojęcia…

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz