Wypadek - interpretacja snu

stłuczka

Sen o wypadku, należy traktować jako ostrzeżenie przed brawurową jazdą. Nawet gdy nie wybierasz się w daleką podróż powinieneś zachować szczególną ostrożność.

Gdy we śnie jesteś świadkiem wypadku, jest to przestroga przez lekkomyślnymi znajomymi.

Jeżeli przeżyjesz wypadek to przepowiednia, iż znajomość i obcowanie z niefrasobliwymi osobami może przysporzyć Ci strat lub kłopotów.

Gdy wyjdziesz z wypadku bez szwanku to znak, że niedługo log się do Ciebie uśmiechnie.

Wypadek samochodowy we śnie ostrzega, abyś na jakiś czas zrezygnował z podróży dla swojego własnego bezpieczeństwa.

Wypadek na morzu oznacza, że Twoje sprawy uczuciowe bardzo się skomplikują.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Wiktoria

  24 stycznia, 2018

  Mi śniło się,że z mamą i młodszym bratem szłam od lekarza, przechodząc przez tory które były puste nie wiadomo z kąd pojawił się tramwaj i nas potrącił. Moja mama zgineła w tym śnie na miejscu a ja z bratem trafiliśmy w ciężkim stanie do szpitala…

  Mimo tego znaczenia wypadku nie wiem co mógł oznaczać mój sen…
  3 lata temu (prawie 4) zmarł mój tata, więc może on chciał mi jakoś coś pokazać? Ostrzec przed czymś? Nie mam pojęcia…

  Mama m

  25 czerwca, 2016

  Jechałam tramwajem szyny zawieszone jakby nad morzem, maszynista strasznie przyspieszył, wykonał się tramwaj. Wyszłam bez szwanku. Spotkanie później z kolegą z szkoły podstawowej. Sam moment wypadku jak w zwolnionym tempie tak jakby ktoś mi dawał czas na wzięcie plecaka i uratowanie się podczas wypadku tramwaju.

  Kama

  9 października, 2015

  Sen auto prowadzone przez kobiete na zakręcie wypada z drogi.wyszłyśmy bez szwanku

  marek

  23 maja, 2014

  wczoraj śniło mi się, że jechałem ze znajomymi samochodem (ja jako pasażer), mieliśmy wypadek. Jednego ze znajomych rozwaliło na kawałki i zaczął płonąć ale przeżył. Reszcie nic się nie stało. Pozbieraliśmy części ciała znajomego i pojechaliśmy dalej ale po drodze stwierdziliśmy, że noga za bardzo się spaliła i ja wyrzuciliśmy przez okno.

  Co to może oznaczać???

  Jurek

  11 maja, 2014

  ….3) bardzo wazne sa PODMIOTY. Tzn. kazdy detal ma swoje znaczenie – trzeba je przeanalizowac i wlasciwie zinterpretowac do swojej sytuacji i zycia…i NIGDY NIE IGNOROWAC. Wszystko co sie wydarzylo nieoczekiwanie ZAWSZE ma swoj powod….
  Pozdrawiam

  Jurek

  11 maja, 2014

  Sny i wizje oraz wszelkie „wypadki” z codziennego zycia, ktore zaistnialy nieoczekiwanie maja bardzo duze znaczenie – sa to ekstrakty nie kulturowe lecz NATURALNE. Jedyny problem to jest ich zapamietanie i wlasciwa interprentacja. Zadna energia nie bierze sie z nikad i nie znika bez sladu… Pamietajmy ze wiekszosc rzeczy, ktore na codzien postrzegamy juz dawno sie wydarzyly – np Slonce oraz wszystkue gwiazdy wyslaly nam swiatlo ktore widzimy setki, tysiace lub miliony lat temu… Moge Panstwu dac pare pomocnych „narzedzi”:
  1) wazne sa wszelkie zaistniale fakty zwiazane z dana osoba
  2) zawsze jest kontrast lub metafora – nigdy nie chodzi o to samo we snie co i w zyciu – chodzi najczesciej o symbole – na samochod – „KIEROWANIE” np. zyciem….”

  Eliza

  9 listopada, 2013

  Śniło mi się że szłam na przystanek autobusowy a pare metrów przede mną ciężarówka się wywróciła, a ogień który się z niej wydobył zabił wszystkich na przystanku.

   Robert

   17 sierpnia, 2017

   Śniła mi się ciężarówka , która jechała na przeciwko i zjechała przed mostem do rowu , tak że kabina zanurzyła się po dach w błocie.
   W tym samym czasie inne auta wpadały na moście do rzeki, ktoś próbował je wyciągać z wody .
   Ja odjechałem z tego miejsca autem s przecieną stronę xostawiając te sceny za sobą