Zakonnica - interpretacja snu

Sen, w którym motyw przewodni stanowi zakonnica to znak, że masz skłonności do popadania ze skrajności w skrajność.

Jeżeli jesteś zakonnicą we śnie, to znak, że Twoje małżeństwo będzie wyjątkowo szczęśliwe, a w Twoim domu zapanuje cudowna atmosfera.

Przebywanie z zakonnicą , oznacza, iż  powinnaś nastawić się na nowości w swoim życiu, które będą spowodowane albo zmiana zawodu albo przyzwyczajeń.

Młoda zakonnica pojawiająca się we śnie to symbol niespełnionych marzeń.

Stara zakonnica, oznacza, że powinieneś uczyć się na swoich błędach.

Gdy zakonnica w Twoim śnie śpiewa to wróżba szczęśliwego małżeństwa. Sen, w którym rozmawiasz z zakonnicą to wróżba świetnej propozycji pracy.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  magda

  14 sierpnia, 2015

  prosze o pomoc mam,klopoty i sama nie daje rady ostatnio śniłam o zakonnicach było ich około 15 i chciały uciec z zakładu karnego pomagałam im……ja wiem zeto moze miec duzo wspolnego z moim zyciem….ale konkretnie czuje ze tem sen cos oznacza!!!!prosze o pomoc

  Karina

  28 października, 2013

  Mi się śniło tak : Był to serial Violetta i my staliśmy w kilku szeregach i koło mnie stał Brodwey. I nie pamiętam już za bardzo ale coś do mnie mówił że przez Camilę wyjeżdża do Polski. Ja- Ale my przecież jesteśmy w polsce. – No ale ja gdzieś 200 300 km z tąd. I nagle z drugiego żędu Camila zamachała do Brodweya i wykrzyczała – Cześć kotku! I Brodwey zaczął coś rymować do tego , Cześć kotku” i tańczyć. A Camila coś do mnie mówi – Dzięki że obroniłaś Brodweya przed zakonnicą! Ja – Przed jaką zakonnicą??? Tu nie ma żadnej zakonnicy! Camila – Spójrz w prawo! Ja patrzę w prawo a tam stoi zakonnica…. / I się ubudziłam… /Nie rozumiem oco w tym chodzi :(…