Zdrada - interpretacja snu

Jeżeli śniło Ci się, że dopuściłeś/ąś się zdrady oznacza to poważne kłopoty dla Ciebie.

Gdy jednak to ktoś wobec Ciebie był nielojalny i dopuścił się zdrady to dobry znak,  zapowiadający  przezwyciężenie trudności. Z łatwością pokonasz wszystkie przeszkody w swoim życiu.

Planowanie we śnie zdrady to ostrzeżenie przed wrogo nastawionymi do Ciebie osobami, które próbować będą pozbawić Ciebie majątku, może to być także ostrzeżenie przed kimś kto będzie chciał Cię okraść.


  ania

  Sierpień 25, 2013

  trupy i rozkladajace sie ciala

  ewa

  Wrzesień 29, 2013

  Snil. Mi sie pomnik mogila zapadajaca sie z jednej strony

  marty

  Grudzień 21, 2013

  Snilo mi sie , ze wskrzeszalam umarle dzieci

  Daria

  Kwiecień 7, 2014

  Mi się śniło że przylapalam mojego chlopaka na zdradzie i rozstrzaskalam glowe tej lasce z którą mnie zdradzil a on nie zdążył nawet zareagować , był strasznie zaskoczony gdy mnie zobaczył..

  Daria

  Kwiecień 7, 2014

  Co mam o tym myśleć..?

  D

  Maj 28, 2014

  Śniło mi się że przyłapałam chłopaka z moją koleżanką na zdradzie, zaczęłam do nich krzyczeć a ona mi powiedziała że powinnam była go pilnować bo wiem jaki jest (lowelasem).

  Laura

  Kwiecień 14, 2017

  Śniło mi się ze mój chłopak szedł na moivh oczach z moja koleżanka z klasy za rękę. Wysiedliśmy wtedy z autobusu ja go tam trochę olałam bo rozmawiałam z kolega. Wyszedł i już szedł z niw a ja dostałam SMS z jego telefonu „Miał na imię Przemek, miał w planie Cie zdradzić i zostawić i nie chce być tak dłużej traktowany” co mam o tym sadzić ? Boje się.

  janina

  Wrzesień 10, 2017

  syn szukał jabłek w mojej reklamówce,dojrzałe i słodkie

  kaya

  Styczeń 31, 2018

  Śnił mi się mój ex… Tylko we śnie wyglądał na biednego człowieka. Pamiętam że z nim rozmawiałam, chciał mnie na końcu rozmowy przytulić ale odepchnęłam go. Potym zdarzeniu odwrócił się i zrobił parę kroków i rozpłynął się.

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz