Ziemia - interpretacja snu

Sen o ziemi może mieć wiele znaczeń, wszystko zależy od tego, jaka ta ziemia jest.

Czarna, żyzna ziemia jest zapowiedzią jakiegoś nieszczęścia. Ziemia spalona przez Słońce to znak, że masz wokół siebie osoby, na które możesz liczyć w każdej sytuacji. Siedzenie na ziemi to sygnał, abyś lepiej zadbaj o swoje zdrowie. Leżenie na ziemi to znak, abyś przygotował się na długą wyprawę.

Jeśli we śnie kopałeś w ziemi to znak, że  żyjesz złudzeniami. Gdy kupiłeś ziemię we śnie, to jeśli teraz zdecydujesz się zainwestować pieniądze, odniesiesz spore zyski.

Całowanie ziemi oznacza, że Twoją rodzinę będą nękać rozmaite problemy.

Sen, w którym zakopywałeś coś w ziemi symbolizuje, że chcesz z kimś szczerze porozmawiać i wyjaśnić pewne rzeczy. Nie odkładaj tej rozmowy w nieskończoność, bo gdy się w końcu zdecydujesz może okazać się, że jest już za późno.

Jeżeli zostałeś zakopany w ziemi w Twoim śnie, to znak, że droga, którą idziesz nie jest właściwa.

Jeżeli w Twoim śnie pojawiła się nasza planeta, już możesz zacząć pakować walizki. Czeka Cie daleka wyprawa. Być może szef wyśle Cię w delegację albo wygrasz wycieczkę do egzotycznego kraju.


  Ewa

  Grudzień 11, 2013

  widziałam orne pole czarnej ziemi

  Ewa

  Październik 10, 2014

  Koło chodnika na trawie zauważyłam 2 złote, gdy się schyliłam było tych monet więcej zakopanych w ziemi, a ja je zbierałam.

  wanessa

  Kwiecień 24, 2015

  w moim snie było to że były dwie osoby jedna miała moc ognia i spalała las i ja biegłam a ta druga osoba miała moc błota i ta osoba ktura biegła toużyła tej mocy i poślizgneła sie wtedy zauważułam mojom dzielnice i muj stary dom w kturym mieszkałam cały sie palił i wtedy użyłam moc ziemi i ten dom sie zapadł i ja byłam pod nim i myślałam ze zgine i drugi dom sie palił potem zrobiłam to samo i gdy dotknełam ziemi wyrusł zielona duża przy domie roślina.

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz